1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ethereum yatırımcıları bu tahmine göz atın! Ünlü CEO açıkladı

Ethereum yatırımcıları bu tahmine göz atın! Ünlü CEO açıkladı

Ethereum yatırımcıları bu tahmine göz atın! Ünlü CEO açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Altcoinlerin lideri son haftalarda yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Ethereum’un potansiyeli ne ve gelecekte nerede görülüyor? Ünlü CEO açıkladı. Detaylar için lütfen haberimize göz atın.

Ethereum yatırımcıları bu tahmine göz atın! Ünlü CEO açıkladı

Yatırımcıların göz son dönemlerde Ethereum’da. Uzun süreden beri beklenen Londra çatallamasının ardından boğa koşusu devam eden kripto para birimi yükselişine ve yatırımcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Ethereum, bu yıl içerisinde gördüğü en yüksek seviye olan 4,362 doları henüz geri alamadı. Ancak son iki haftaki performansı geleceği adına büyük umut veriyor. Ethereum yazım anında Coinmarketcap verilerine göre 2,955 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Real Vision’ın kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, Ethereum’un mevcut grafik deseni, 2017’de Bitcoin’in grafiğinde görülen bir formasyon ile benzettiğini belirtti. Bu 20,000 dolarlık bir fiyat sevişenin yukarı yönlü projeksyonunu veriyor.

ethereum Ethereum yatırımcıları bu tahmine göz atın! Ünlü CEO açıkladı

Bir grafikteki veriler tek başına böyle bir üstel büyümeyi işaret etmeyebilir. Raoul Pal’de bu konuda hemfikir ve tahmini sadece bu projeksiyona dayandırmıyor. Ethereum’un ağ büyümesinin de bu tahminde etkili olduğunu belirtiyor.

“ETH, BTC’nin yıllık %30’una kıyasla yılda %50 ila %60 büyüyor, ölçekte şaşırtıcı bir büyüme.”

Ethereum’un Ağ Hash Oranı, bir yıl önce 194,38 TH/sa idi. Aynı oran yazının kaleme alındığı anda 586,15 TH/s’ye yükseldi. Pal’e göre Ethereum, blok zinciri alanındaki en anlamlı yeniliklerin (DeFi, NFT’ler) gerçekleştiği yer. Bu nedenle Ethereum uzun vadede diğer tüm kripto paralardan daha iyi bir performans gösterecek.

Koinmedya.com olarak tüm detaylarını paylaştığımız Ethereum’un ağ güncellemesi EIP 1559’a da değinen Pal, yükseltmenin ağ üzerinde, özellikle de gaz ücretleri üzerinde büyük bir etkisi olacağını ve Ethereum’un arzının uzun vadede %4’ten %2’ye düşeceğini söyledi.

“Gelecek yıl mart veya aralık (2022) itibariyle, 1559’da büyük bir hissesi olan herkes fiyatın yükseldiğini anlayacak, daha fazla insan verimi almak için 2.0’a kilitlenecek.”

Pal, son olarak Mart 2022’de Altcoinlerin lideri olan Ethereum’un Bitcoin’den daha iyi bir duruma geleceğini tahmin etti.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.