1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum rallisi devam edecek mi?

Ethereum rallisi devam edecek mi?

Ethereum rallisi devam edecek mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasaları hareketli günler geçiriyor. Piyasa yaşadığı şok düzeltmelerin ardından toparlanma sürecine girdi. Ethereum, iki haftadır dikkat çekici yükselişler yaşadı. Ralli devam edecek mi? Detaylar haberimizde.

Ethereum rallisi devam edecek mi?

Çoğu kripto para birimi, son 24 saat içinde yüksek bir kapanış yaparak yukarı yönlü momentumun hala güçlü olduğunu gösteriyor.

Altcoinlerin lideri olan Ethereum’un Coinmarketcap verilerine göre yazım anında son 24 saatte %5,91, 7 günde ise %20’inin üzerinde değer kazandığı görülüyor. Ethereum 2,561 dolardan işlem görüyor.

Ether’in mevcut teknik göstergeleri göz önünde bulundurulduğunda kripto para biriminin fiyatının daha da artacağı beklenebilir. Beklenti kripto para piyasasının genel durumu ile uyumlu bir görüntü de çiziyor.

Bkz: Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Ethereum fiyatı dün 2,300 ve 2,400 dolarlık direnç seviyelerinin üzerine çıktı.  Fiyatlar bu direnç seviyesinin üzerinde kalırsa, önümüzdeki hafta daha yüksek fiyatlar beklemeliyiz.

Dün 2.400 doların üzerinde bir günlük mumu kapattıktan sonra, Ethereum fiyatlandırması güçlü bir yükseliş sinyalini yeniden doğruladı. Aslında, 14 Haziran’dan bu yana ilk kez ETH psikolojik direnci kırdı.

Ethereum alıcıları, bu hafta yapılacak olan güncellemenin bir fırsat olduğunu düşünüyorlar. Ethereum’da kontrol boğaların eline geçti.

Ethereum Fiyatı Sonraki Hedef Seviye

Ethereum’un günlük fiyat hareketi güçlü ve kontrol boğalarda. Bir sonraki direnç seviyeleri 2,600 ve 2,700 dolar seviyelerinde. Mevcut fiyat aktivitesi bu fiyat seviyelerinin kırılabileceğinin ve artışın devam edeceği görüntüsünde.

Ethereum için kritik bir hafta olacak. Londra güncellemesinin 4 Ağustos’ta başlayacağı biliniyor. Yatırımcılar güncellemenin Ether fiyatlarını yükselteceğini tahmin ediyor. Piyasadaki olumlu havada Ethereum’un arkasında bir rüzgar oluşturdu.

Kaynak