fbpx
BTC : 509630 ₺ ETH : 34500 ₺ XRP : 8.562 ₺ LTC : 1482.7 ₺ USDT : 13.764 ₺ XLM : 2.69 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ethereum ne zaman 1000 dolar olur?

Ethereum ne zaman 1000 dolar olur?

Ethereum ne zaman 1000 dolar olur?
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum ne zaman 1000 dolar olacak? Analistler özellikle bir aylık ETH grafiği üzerinden neredeyse tüm indikatörler ve güçlü yükseliş trendinin Ethereum lehinde görüntü verdiğini belirtiyor. Crypto Ticker analizi ise 1,000 dolar hedefi için 2021 yılını dile getiriyor. Nasıl olacağını da açıklıyorlar.


Ethereum ne zaman 1000 dolar olacak?

Ethereum, aşırı güçlü temeller tarafından destekleniyor. Bu durum da birçok analisti, kripto paranın geleceği ile ilgili gerçekten çok boğa tahminler yamaya yönlendiriyor.

Ethereum’un şu an aşırı boğa olduğunu söyleyebiliriz. Ancak uzmanlar şunu merak ediyor. Mevcut yükseliş trendi ne kadar güçlü ve kripto parayı nereye kadar taşır?

Bu yazı hazırlanırken ETH 380 dolar civarında işlem görüyor. Tıpkı Bitcoin’in de yaptığı gibi Ethereum da şu an kırmızı bölgede işlem görüyor.

İlgili – Bitcoin ETF olmadı Ethereum ETF verelim?

ETH boğaları higher high oluşturdu

Ethereum ne zaman 1000 dolar olacak? Analistler özellikle bir aylık ETH grafiği üzerinden neredeyse tüm indikatörler

Crypto Ticker, ETH konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli grafiğin aylık zaman aralıklı grafik olduğunu söylüyor.

Crypto Ticker analistleri, boğaların aylık grafikte higher high oluşturabildiğini belirtiyor. Ancak yine de bu güçlü yükseliş trendini doğrulamak için 360 doların üzerinde bir aylık kapanış daha görmemiz gerektiğini de belirtiyorlar.

Bu çevrimiçi site, ETH’nin 1,000 dolar olması için gereken şartları da sıralıyor. Onlara göre Ethereum 2021 yılında 1,000 dolara ulaşabilir.

Şöyle deniliyor: “Teknik açından konuşacak olursak, Ethereum’un önündeki tek direnç seviyesi 838 dolarda. Aylık grafikte bundan başkası yok. Tabii bir de tüm zamanların en yüksek değeri var.”

Crypto Ticker analistler Ethereum öngörülerine şöyle devam ediyorlar: “En önemlisi de şunu görüyoruz. 12 EMA ve 26 EMA bir boğa crossu yaptı. Hem de 2017 yılından bu yana ilk defa. Benzer bir şekilde MACD da boğa crossu yaptı. Burada da uzun bir aradan sonra. Neredeyse tüm indikatörler Ethereum’dan yana görüntü veriyor.”

İlgili – Ethereum’a dikkat!

ETH fiyatının ana katalizörü Ethereum 2.0

Bu arada ETH için en önemli olay ise yaklaşan Ethereum 2.0 güncellemesi. Bu aynı zamanda kripto sektöründe şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük güncelleme de olacak.

Sonuç olarak, ETH fiyatı için ana katalizör olarak Ethereum 2.0 güncellemesi faktörü var.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.