Loading...
btc
BTC
-0.37%
Bitcoin
63.851,79 USDT
eth
ETH
0.97%
Ethereum
3.420,34 USDT
bch
BCH
2.04%
Bitcoin Cash
382,85 USDT
xrp
XRP
-8.82%
Ripple
0,57 USDT
ltc
LTC
-0.19%
Litecoin
71,23 USDT
bnb
BNB
0.26%
Binance Coin
570,38 USDT
sol
SOL
1.17%
Solana
157,32 USDT
avax
AVAX
-0.11%
Avalanche
27,21 USDT
ada
ADA
-1.88%
Cardano
0,43 USDT
dot
DOT
-2.02%
Poladot
6,13 USDT
doge
DOGE
-1.73%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-6.58%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum ETF için gökten 3 elma düştü!

Ethereum ETF için gökten 3 elma düştü!

ethereum kurucu ortağı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum ETF’leri Kanada’da ilk onayı aldı ve yakında işleme başlayacak. ETF’lerin onayı ETH’yi daha da yükseltir mi?


Ethereum ETF onayı geldi!

Kanadalı borsa yatırımcıları Ethereum ETF’leri söz konusu olduğunda yakında seçim yapabilecekleri çok çeşitli seçeneklere sahip olacaklar.

Düzenleyiciler tek bir günde üç farklı Ethereum ETF’yi onayladığından, Kanadalı yatırımcılar kısa bir süre sonra bir ETF aracılığıyla Ethereum’a (ETH) işlemi yapabilmek için bir dizi seçenekla karşı karşıya kalacaklar.

Purrpose Yatırımlarrı, Evolve ETF’leri ve CI Global Varlık Yönetimi, bugün Ethereum destekli ETF’leri başlatmaları için Kanadalı düzenleyicilerden onay aldılar. ETF’ler, Kuzey Amerika’daki ve dünyadaki ilk ETH ETF’leri olacak.

İlgili: Son Dakika: Ethereum için tarihi anlar

Bazı gözlemciler, üçünün de aynı anda onaylanmasının, Purpose’a “haksız bir avantaj” sağlamama çabasının bir parçası olabileceğini belirtiyor. Rakipler onay için beklerken AUM’da hızla yükselen ilk Kuzey Amerika Bitcoin ETF’si olan ve çılgınca popüler olan Purpose Investments ETF’nin piyasaya sürülmesinden sonra bir avantaj elde etmiş gibi görünüyordu. Rakip firma Evolve Fund Group’un Bitcoin ETF’si, Purpose’dan yalnızca iki gün sonra başlatılmasına ve% 25 daha az yönetim ücreti sunmasına rağmen, AUM’da yalnızca 100 milyon dolar çekmeyi başardı.

Bir Tweette Bloomberg muhabiri, CL Galaxy ve Purpose ETF fonlarının 4/20 tarihinde işlem görmeye başlayacağını söyledi –bu tarih  marajuana kültür bağlantısı göz önüne alındığında Elon Musk’u memnun edeceğini düşündüğü bir tarih. Benzer şekilde, Evolve’un ilk olarak Mart ayında başvurdukları ETH ETF’si de aynı gün işlem görmeye başlayacak.

Kanada borsası, kripto varlıklarına maruz kalma konusunda önemli bir açılım gösterdi. Borsada işlem gören önceki Ethereum ürünleri, listelemenin ilk gününde piyasa durmalarına neden oldu ve Purpose’un Bitcoin ETF’si ticaretin ilk gününde 100 milyon doları kırdı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.