Loading...
btc
BTC
-0.58%
Bitcoin
65.280,75 USDT
eth
ETH
-0.7%
Ethereum
3.133,00 USDT
bch
BCH
-0.95%
Bitcoin Cash
520,69 USDT
xrp
XRP
-0.67%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-1.05%
Litecoin
78,89 USDT
bnb
BNB
-0.66%
Binance Coin
562,67 USDT
sol
SOL
-1.93%
Solana
148,34 USDT
avax
AVAX
-1.84%
Avalanche
36,59 USDT
ada
ADA
-0.91%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.48%
Poladot
6,75 USDT
doge
DOGE
-1.69%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-2.03%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ethereum Bitcoin’i sollamak için sinyal veriyor! Ya ikisini de kim sollayacak!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Bitcoin’i geride bırakacak!  Geçen yıl bitcoin’den daha iyi performans gösteren ikinci en büyük kripto para birimi olan ethereum da mücadele etti ve bu hafta ether jeton başına 3.000 dolara düştü. Ancak …

Kripto Fiyat Tahmini: Ethereum Bitcoin’i belki bir ihtimal ‘Aşacak’ Ama Her ikisi de Cardano Tarafından Geride Bırakılabilir

Bitcoin ve kripto para fiyatları, Ağustos ayının başlarına kadar yükseldikten sonra bu hafta yatay işlem gördü – bankacılar kriptoya karşı “sismik” bir finansal değersizlik  tahmin etse bile.

Bitcoin fiyatı, bu hafta  bitcoin başına 50.000 doların üzerine çıkmayı başaramadı ve 45.000 dolara düştü. Geçen yıl bitcoin’den daha iyi performans gösteren ikinci en büyük kripto para birimi olan ethereum da mücadele etti ve bu hafta ether jeton başına 3.000 dolara düştü.

Kripto tüccarları ve yatırımcılarına  umutsuzca yön arayan finansal danışma grubu deVere’nin genel müdürü, Ethereum’un bu yıl Bitcoin’i geride bırakmasını beklediğini söyledi ve Cardano’nun ADA tokenine mevcut fiyatından %16 artışla Eylül ayında 3 dolarlık bir fiyat hedefi verdi. .

DeVere’nin CEO’su Nigel Green bu hafta e-postayla gönderdiği yorumlarında, “Cardano şu anda bitcoin ve ethereum gibi büyük manşet kapmacılarının hemen arkasında” dedi. “Kardanonun fiyatının önümüzdeki ay tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşarak 3 doları aşacağına inanıyorum.”

Green özellikle üç ana nokta üzerine işaret ederek, “daha geniş kripto piyasası rallisi”, Ethereum’a benzer Cardano akıllı sözleşme işlevselliği sağlayacak yakından izlenen bir Eylül güncellemesi ve Bitcoin ile karşılaştırıldığında Cardano’nun yeşil enerji kimlik bilgilerinin daha çok ivme kazanacağını , Cardano fiyatını daha da yükseltebilecek  “üç ana itici güç”e işaret ediyor. diğer  kripto para birimlerinde de aynı yoğunluğu beklediğini de ayrıca ekliyor.

 

Green, bu ayın başlarında, toplam 365 milyar dolar değerindeki Ethereumun, şu anda neredeyse 900 milyar dolar seviyesine ulaştığını , şu anda iki katından fazla değere sahip olan Bitcoinin piyasa değerini gölgede bırakmasını beklediğini söyledi.

 

Green, ethereum’un “daha yüksek gerçek kullanım potansiyeli seviyesine” ve “ETH 2.0’a oyunun kurallarını değiştiren geçiş için yatırımcı coşkusuna” işaret etti. Uzun zamandır beklenen ethereum yükseltmesinin , blockchain’ini daha ölçeklenebilir, sürdürülebilir ve güvenli hale getirmek için tasarlandığını , geçen yılın sonlarında başlayan bu atılımın  ve 2022’ye kadar tamamlanmasını beklemediğini ancak 2022 itibariyle müthiş bir hamle beklediğini  söylüyor.

Ethereum Bitcoin'i Ethereum Bitcoin'i sollamak için sinyal veriyor! Ya ikisini de kim sollayacak!

Başka yerlerde ise, bitcoin ve kripto piyasası gözlemcileri, bir dizi son olumlu gelişme nedeniyle bitcoin fiyatı konusunda çok daha iyimser tablo gördüklerini söylüyorlar.

 

Kıdemli finans analisti Alex Kuptsievch, “Fiyatın kısa bir süreliğine 30.000 doların altına düştüğü Temmuz ayının en düşük seviyelerinde, oran %72 artarak hafta başında zirve yaptı, bu nedenle düzeltici bir geri çekilme kısa vadeli aşırı ısınmanın bir kısmını dengeler” dedi. FxPro’da, e-postayla gönderilen yorumlarda ve Çin’in son baskısı ve bankacılık devi Citigroup C +% 0,8’in CME’de bitcoin vadeli işlem ticaretini başlatmak için düzenleyici onayı izlemesinden sonra bitcoin’in bilgi işlem gücünde bir iyileşmeye işaret ettiğini söyledi.

 

 Ve “42.000-44.000$’a kadar belki bir miktar daha fazla düşüş, piyasanın olağan geri çekilmelerinin ötesinde değil, ancak daha derin bir dalış daha olumsuz bir geri dönüş getirecektir diye sözlerine ekledi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.