1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ethereum balinalarının en çok aldığı 5 altcoin

Ethereum balinalarının en çok aldığı 5 altcoin

Ethereum balinalarının en çok aldığı 5 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Büyük kripto para yatırımcılarını takip eden platform WhaleStats, en büyük Ethereum balinalarının en favori 5 altcoini ile ilgili yeni bilgiler paylaştı. İlgili verilerin ayrıntılarına bakalım.


Ethereum balinalarının en çok aldığı 5 altcoin

Kripto para piyasası ve blockchain hareketlerini takip eden platform WhaleStats, balinalar ile ilgili yeni bilgiler paylaştı. Burada en büyük 1.000 Ethereum balinasının en çok hangi coinlere ilgi gösterdiği görülüyor. Öyle görünüyor ki son birkaç gün içinde balinalar özellikle 5 coini daha çok satın aldı.

İlgili – Doğru Bitcoin tahminiyle ünlü analistten bir uyarı ve 2 altcoin değerlendirmesi

WhaleStats (@WhaleStats) Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şöyle diyor:

“SON DAKİKA: The Sandbox Game SAND, son 24 saatte en büyük 1.000 ETH balinasının en çok kullandığı kripto para oldu. Ayrıca listede Chainlink (LINK), Shiba Inu (SHIB), Aave (AAVE) ve Polygon (MATIC) de var.”

Balinalarla ilgili ayrıntılar veriler için bakınız: https://whalestats.com/Top1000ETH

Kripto para piyasasında balina hareketleri önemli bir yere sahip. Çoğu zaman bu balina hareketleri, özellikle de balinaların yaptığı alımlar ve satımlar, kripto paraların fiyatlarının belirlenmesinde de etkili oluyor. Bundan dolayı kripto traderler bu balina hareketlerini ve özellikle de balinaların hangi coinleri alıp cüzdanlarından tuttuğunu yakından takip ediyor.

Yine WhaleStats’in verilerine göre, en büyük 100 ETH balinasının en çok sahip olduğu coinler arasında ilk 10’da SHIB, MATIC, BEST ve LINK var. Tabii listede ilk sıralarda yer alan Ethereum’un kendisi ve USDC ile USDT stabil coinleri hariç tutuyoruz.

İlgili – Balinaların 24 saatte dev transferler yaptığı 4 kripto para

Balinaların MATIC ilgisi

Bu arada balinaların Polygon (MATIC) ilgisinin bir sebebi var. Polygon ağı, Mart ayı sonunda “ Zero-Knowledge Ethereum Virtual Machine” beta versiyonunu çıkarmayı planlıyor. Bu Polygon’un gelişiminin önemli bir parçası. Bu merakla beklenen olaydan dolayı balinaların en çok aldığı coinler listesinde artık MATIC var. Balinalar kısa süre önce 204 milyon dolar değerinde MATIC satın aldı.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.