Ethereum adreslerindeki işlemleri nasıl takip ederim?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerde kripto para piyasalarındaki manşetlere dikkat ettiğimizde şu başlıklar oldukça dikkat çekiyor: “Ethereum’un 27 Yaşındaki Yaratıcısı Dünyanın En Genç Kripto Milyarderi” ve “Ethereum Madencileri Artık Bitcoin Madencilerinden Daha Faz Gelir Elde Ediyor.” Kripto paralar sadece birkaç yıl öncesine kadar esrarengiz bir olgu olarak biliniyordu. Şimdilerde ise bir oyundan ziyade reel bir yatırım aracı haline geldi. Artık kripto paralar dost sohbetlerinde sıcak çaylarınızı yudumlarken sıklıkla konuştuğumuz konu haline geldi.

Ancak kripto para işine biraz ciddi eğilen kişiler, bu piyasaların eğlenceden ibaret olmadığı ve korkunç rakamların işlem gördüğü bir piyasa olduğunun farkında. Kripto para piyasalarında fiyatlarla alakalı göstergeler ve trendler için blockchain gözlemcileri kullanılıyor. Ancak gerekli olduğu zamanlarda bir adres ya da token üzerindeki yeni işlemler hakkında güncel bilgilere ihtiyaç duyulduğunda önemli sorunlar ortaya çıkmaktadır. Oldukça az sayıda servis sağlayıcıları bu sorunu çözebilmekte ve blockchain üzerindeki işlemler hakkında doğru ve güncel bilgi verebilmektedir. Geçtiğimiz günlerde yukarıdaki ihtiyaca cevap verebilecek bir platform tanıtıldı. Türkçe desteği de olan Ethplorer, güncel ve yeni özellikleri ile ücretsiz biçimde kripto para yatırımcılarının hizmetinde.

Ethplorer Takip Hizmeti Nasıl Çalışır?

Oldukça kolay: İzlemek istediğiniz adres bilgilerini “ekle” butonu sayesinde sisteme giriyorsunuz. Bundan sonra ilgili adreste meydana gelecek her işlem sizlere email ya da Telegram yolu ile bilgilendirilecektir.

Ethplorer Takip Hizmeti Neden Kullanışlıdır?

Yatırım Fırsatları

Yatırım yapmayı planlayanlar için “Takip Hizmetleri” yatırım kararı için gerekli olan bilgileri toplamanızda yardımcı olacaktır. Ethplorer Takip Hizmetleri sayesinde aşağıda belirtilenleri yapabilirsiniz:

 • ethplorer Ethereum adreslerindeki işlemleri nasıl takip ederim?Kripto para piyasalarında popüler ve lider konumda olan kişilerin kripto para adreslerindeki transferleri takip edebilirsiniz.
 • Belirgin adreslere işaret ya da açıklama koyarak Ethplorer üzerindeki adresleri kolayca takip edebilirsiniz.
 • Watch (Takip Et)” butonuna basarak bilgilendirme alabilirsiniz. Belirtilen adreste bir hareket olduğu zaman sistem size otomatik olarak email ya da Telegram mesajı (ikisi ya da hangisini talep ediyorsanız) gönderecektir.

Ayrıca “Takip Hizmeti” piyasaya yeni bir token sürüleceği zaman sizleri bilgilendirecektir. Bu sayede ilk alıcılar arasında yer alabilirsiniz.

ethplorer Ethereum adreslerindeki işlemleri nasıl takip ederim?Kazanımlarınızı Kontrol Edin ve Fonlarınızı Güvenle Saklayın

Takip Hizmeti” sayesinde kendi varlıklarınız üzerinde gerçekleşecek fon girişi ve fon çıkışını takip edebilirsiniz. Bunu yapmak için sadece istediğiniz adresi ve uyarı seçeneğini seçmeniz yeterli olacaktır. Adresinize bir fon girişi ya da adresinizden bir fon çıkışı olduğunda sistem sizi anlık bilgilendirecektir. Bu sayede adresinizi güvenli hale getirmiş olacaksınız.

İleri Düzey Özellikler

“Takip Hizmetinin yanında diğer Ethplorer özellikleri sayesinde birçok parametreyi aynı zamanda izleyebilir ve birden fazla eylemi aynı anda gerçekleştirebilirsiniz.

 • Gereksiz işlemleri filtreleyebilirsiniz (oldukça düşük fiyatta gerçekleşen işlemleri dikkate almayabilirsiniz.)
 • Ethereum adresleri için çoklu bir adres portföyü geliştirebilir ve çoklu adreslerdeki kapsamlı işlemleri analiz edebilirsiniz.
 • Dolar cinsinden geçmiş bilanço değerlerine ulaşabilirsiniz.
 • Günlük bazda token başına bakiye, işlem hacmi, ticaret hacmi ve tüm operasyonları görebilirsiniz.
 • Seçilmiş adreslere ait finansal göstergeleri görsel grafikler (mum ya da çizgi grafik) halinde inceleyebilirsiniz.
 • Özel arama motoru sayesinde tokenlar, adresler, isimler, etiketler ve daha birçok özellik üzerinden arama yapabilirsiniz.

ethplorer Ethereum adreslerindeki işlemleri nasıl takip ederim?Bilgileri istediğiniz biçimde indirebilirsiniz.

 • Kolay arama için yorumlar ve etiketler indirilen bilgilerde yer alır (Bunlar ayrıca bilgilendirmelerde de gözükecektir.)
 • Veriler tüm ek niteliklerle (etiketler ve yorumlar) beraber indirilebilir ve yüklenebilir.

Sonuç Olarak

Ethplorer “Takip Hizmeti” milyonlarca adres arasından arama yapma, istenilen durumlarda anlık bilgilendirme (500 email ve 1000 Telegram mesajına kadar), piyasa değişimlerini takip ve daha birçok işlemi aynı anda yapma fırsatı veriyor. Ethplorer artık birçok dilin yanında “Türkçeyi” de destekliyor. Ethereum’da artan popülariteyi ele aldığımızda Ethplorer “Takip Hizmeti” kripto para alanındaki gelişiminize güçlü biçimde destek olacaktır.

Ethplorer için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

https://ethplorer.io/tr/

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ethereum adreslerindeki işlemleri nasıl takip ederim?
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.