1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ethereum 6,000 dolar olacak mı? Ünlü analist cevap verdi!

Ethereum 6,000 dolar olacak mı? Ünlü analist cevap verdi!

Ethereum 6,000 dolar olacak mı? Ünlü analist cevap verdi!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Altcoinlerin lideri Londra güncellemesinin ardından yükselişe geçti. Bir süredir yatay bir seyir izleyen Ether, yeniden harekete geçti.  Artış devam edecek mi? Detaylar haberimizde.

Ethereum 6,000 dolar olacak mı? Ünlü analist cevap verdi!

Kripto para piyasası hafta sonu şenliği yaşıyor. Yaşanan altcoin sezonu yatırımcıların yüzünü güldürüyor. Piyasanın toplam hacmi 2,1 tirlyon dolara yükselere eski ihtişamlı günlerinden sinyaller veriyor.

İlk 10’daki kripto paraların neredeyse tamamı artış eğiliminde.  Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Avalanche (AVAX) günün yıldızları oldu. AVAX, son 24 saatte %34, bir haftada ise %165 değer kazandı.

Altcoinlerin lideri olan Ethereum 3,288 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ethereum önceki yükseliş trendinin ardından 3,000 doların altını tekrar ziyaret etmesine rağmen hızlı bir şekilde toparlandı. Kontrol boğların elinde ve fiyatın daha yüksek seviyelere çıkması bekleniyor.

İlgili: Bitcoin mi? Ethereum mu? Hangisi sıçrayacak

Ünlü kripto analisti AlanSantana, varlığın önemli bariyer seviyelerinde sallanmasına rağmen hala 6000 dolarlık hedefe gözünü diktiğini ifade etti.

ethereum Ethereum 6,000 dolar olacak mı? Ünlü analist cevap verdi!

Analist tarafından yayınlanan grafiğe göre, ETH fiyatı şu anda 2731 dolar ile 3036 dolar arasındaki önemli bariyerin üzerinde işlem görüyor. Fiyat konsolide olmasına rağmen, bu seviyelerin üzerinde devam ediyor. Ve bu nedenle, fiyatların seviyelerin üzerinde kalması ve eğilimler ne kadar uzun olursa, boğalar için görünüm o kadar iyi olacak.

Analist ayrıca 21 günlük EMA’nın 3165 dolarda kırılmasının düşüş eğilimini tetikleyeceğini söylüyor. Bu nedenle, kayda değer bir artış, fiyatın başlangıçta 4000 dolara yakın yükselmesine yardımcı olabilir. Ayrıca, önemli bir itme ile fiyat 5500 doların üzerindeki seviyelere, hatta 6000 dolara yakın seviyelere bile ulaşabilir.

Toplu olarak, altcoinlerin çoğu destek seviyelerinden rahatça sıçradığı için piyasa şu anda yükselişte. Bitcoin ise 50,000 dolar direncini zorluyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.