1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ethereum 3,100 doları aştı! İşte bu haftaki hedefi

Ethereum 3,100 doları aştı! İşte bu haftaki hedefi

Ethereum 3,100 doları aştı! İşte bu haftaki hedefi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ethereum merakla beklenen Londra hard forkunun ardından adeta uçuşa geçti. Altcoinlerin lideri 3,100 doları geçti. Ünlü analist bu haftaki hedefini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ethereum 3,100 doları aştı! İşte bu haftaki hedefi

Son 24 saat içinde, kripto para piyasasına iyimser bir coşku hakim oldu. Ethereum, Londra hard forkunun da etkisi ile son haftalarda haftalarda atağa geçti. Güncelleme, maliyeti düşürdüğü için Defi ve NFT’ler için de oldukça faydalı. Ayrıca, yanma mekanizması ETH’nin deflasyonist hale gelmesine yardımcı olacak. Ağ şimdiden 26,5 milyon dolar değerinde 8742 ETH yaktı.

 

Ethereum Ethereum 3,100 doları aştı! İşte bu haftaki hedefi

Son 24 saat içerisinde Ethereum %5,13 değer kazandı. Ether’in haftalık değer kazancı %20 ve anlık olarak 3,131 dolardan işlem görüyor.

Popüler analist Micheal Van De Poppe, ethereum mayıs ayından bu yana görülmeyen yeni zirvelere ulaşırken, ikinci en büyük kripto para biriminin bundan sonra ne yapacağını tahmin etti.

Bkz: Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

Poppe’ye göre, 2770 dolarlık önemli direnç seviyesini çoktan aştık. 3250 dolar civarında bir sonraki direnç bölgesi bulunabilir. Aşağı yönde ise 2850 dolar çok önemli bir seviye. İkinci en büyük kripto para birimi, fiyatı arttıkça çekiş kazanıyor ve bir sonraki hedef 3.200 dolarlık direnç seviyesi. Ethereum’un anlık fiyatını Koinmedya.com’dan takip edebilirsiniz.

Ethereum CEO’su Vitalik Buterin Bloomberg’e yaptığı röportajda güncellemenin Ethereum’un sebep olduğu karbon emisyonunu %99 oranında azaltacağını söyledi. Aynı zamanda Vitalik, güncellemenin Ethereum’un değişime açık olduğunun en büyük kanıtı olduğunu da belirtti. Ethereum’da Londra güncellemesi her açıdan kripto parayı daha değerli bir varlık haline getirdi.

Ethereum blok zinciri hala önemli değişikliklerden geçiyor, bunlardan en dikkat çekeni iş kanıtı sisteminden hisse kanıtı sistemine geçiş. Bu tamamlandığında Ethereum çok daha değerli bir hal alacak. Kripto para birimi endüstrisine göre, Ethereum’un değer olarak dünyanın en büyük kripto varlığı olarak Bitcoin’i geçmesi bekleniyor.

 

Kaynak