okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.18%
Bitcoin
66.898,96 USDT
eth
ETH
0.18%
Ethereum
3.097,52 USDT
bch
BCH
3.64%
Bitcoin Cash
483,50 USDT
xrp
XRP
-0.01%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.1%
Litecoin
84,06 USDT
bnb
BNB
-0.22%
Binance Coin
579,61 USDT
sol
SOL
2.27%
Solana
173,28 USDT
avax
AVAX
2.1%
Avalanche
37,19 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
-0.16%
Poladot
7,19 USDT
doge
DOGE
0.23%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-0.26%
Shiba Inu
0,00 USDT

Bu da oldu: Ahmak Coin (idiot coin) çıktı! Sizce tutar mı?

Bu da oldu: Ahmak Coin (idiot coin) çıktı! Sizce tutar mı?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İngiltere’de bir araştırmacı hype kavramını incelemek için Ahmak Coin’i (Idiot Coin) üretti. Buna rağmen yüzlerce insan Idiot Coin almak için olağan üstü caba sarf ediyor.


Ahmak Coin (idiot coin) çıktı!  

Kripto para piyasalarında işlem gören binlerce kripto para var. Bu kripto paralardan birçoğu çöp durumunda. Ya tutarsa mantığı ile insanlar milyonlarca dolar değerindeki birikimlerini kulaktan duyma projelere yatırıyor. Kripto para piyasalarında popüler olan bir kavram var: Hype! Bir varlığın aşırı derecede ve abartılı reklamının yapılması olarak tanımlanıyor. Bazen hype o kadar ustaca kurgulanıyor ki insanlar telaş içerisinde reklamı yapılan kripto paraları satın alıyor.

Lütfen Bkz: Kısa sürede top 50’de görebileceğimiz InstaDapp nedir? InstaDapp (INST) geleceği var mı?

İngiliz girişimci David Segal, kripto para piyasalarında hype kavramını incelemek için Idiot Coin’i üretti. Segal, 300 dolar ödeyerek Idiot Coin’den 21 milyon adet ürettirdi. Idiot Coin için çeşitli TikTok videoları hazırlayan Segal, Idiot Coin için bir web sitesi de kurdu: https://www.coinforidiots.com/

Idiot Coin satın almak için yüzlerce kişinin David Segal ile irtibat kurduğu iddia edildi. Idiot Coin için white paper bile hazırlandı. Bu white paper’ı okuyanlar bile Idiot Coin satın almak istedi.

Aşağıda Idiot Coin’in white paper’ından bir bölüm görüyoruz:

Idiot Coin’in hiçbir şey önermiyor. Idiot Coin hiçbir işe yaramıyor sadece değerinin yükselebileceğini hayal edebilirsiniz. Ancak bu da olmayacak. Ve sosyal medyada hiçbir paylaşım değerini arttırmaz. Bu yüzden Sakın ha Idiot Coin hakkında Twitter’da, Discord’da veya Reddit’te veya başka herhangi bir yerden fikir edinmeye çalışmayın. Idiot Coin tamamen umutsuz coin.

$Idiot Nasıl Satın Alınır?

  1. Idiot Coin almayın
  2. Cidden. Idiot Coin almayın.
  3. Idiot Coin satın almakta ısrar ediyorsanız lütfen 1. ve 2. adımları tekrar okuyun.
  4. Neden hala bunu okuyorsun? Idiot Coin satın almak berbat bir fikir. Bu ironi, yanlış yönlendirme veya ters psikoloji değildir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.