1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Ethereum Haberleri
  4. ETH fiyat tahminini açıklayan ünlü yorumcu dudak uçuklattı!

ETH fiyat tahminini açıklayan ünlü yorumcu dudak uçuklattı!

ETH fiyat tahminini açıklayan ünlü yorumcu dudak uçuklattı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ETH fiyat tahmini konusunda düşüncelerini açıklayan kripto para piyasasının popüler yorumcusu Ben Armstrong öyle bir rakam dile getirdi ki…

ETH fiyat tahmini inanılmaz!

Ben Armstrong  kripto piyasasında tanınmış bir trader ve youtuber.  Ethereum ile ilgili fiyat tahminini açıklayan yorumcu ve trader Armstrong dudak uçuklatıcı rakamlardan söz ediyor. Armstrong’a göre Ethereum ekosistemi  muazzam oranlarda büyüdüğü için bu gelişme fiyata aynı oranda yansıyacak ve Ethereum onbin doların katlarını görecek şekilde değer kazanacak.

Yayınladığı yeni videoda beklentilerini dile getiren yorumcu şu andaki boğa piyasası bitmeden Ethereum’un Bitcoin’i geçecek derecede güç kazanacağını söyledi.

“Bu yıl Etheruem için inanılmaz bir yükseliş gördük. Sayılara bakın bu video çekimi esnasında ETH hala % 200 değer almış durumda ve tüm yıl Bitcoin’den daha fazla performans ortaya koydu. Bence çok yakında ETH Bitcoin’i de gerilerde bırakacak”

Yazımızın hazırlanıdğı sırada Coinmarket Cap verilerine göre Bitcoin piyasa hakimiyeti %41 Ethereum piyasa hakimiyeti ise %19.

Mevcut tüm metriklere ve yaklaşan güncellemelere bakarak değerlendirmede bulunduğunu ifade eden Armstrong, Temmuz sonunda piyasanın düşüp  Ethereum’un Bitcoin Pazar payını fazlasıyla geride bırakacağından söz ediyor.

“Mevcut tüm metriklere, verilere, TA ve ay matematiğine göre, Temmuz ayı sonuna kadar boğa koşusuna devam etmemiz gerekiyor. Bu, büyük bir düzeltme olmaksızın Ethereum’un birkaç gün boyunca istikrarlı bir şekilde ortalama %20’den daha  fazla yukarı doğru hareket göreceği anlamına geliyor. Ancak DeFi (merkezi olmayan finans) yazı tüm hızıyla devam edecek. Londra EIP-1559 hard forkunun gaz ücretlerini eşitlemesi ve ağı hızlandırması bekleniyor. Bitcoin hakimiyetini kaybetmemek için yarışa devam edecek…NFT (muhtemel olmayan token) pazarının ısınmasıyla da karıştırılan çok sayıda DeFi seçeneğiyle de, Ethereum daha önce hiç görmediğimiz şekilde değer ve pazar hakimiyetinde tırmanışa geçecek”.

NFT alanına daha fazla sporcunun ve ünlünün katılması ve kurumların Ethereum’a yüklenmeye devam etmesiyle Armstrong, kripto para biriminin 2021’de 25.000 dolara ulaşabileceğine ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca koşmaya devam edecek güce sahip olduğuna inanıyor.

“Bu toplam ETH yönelimi nedeniyle, 2025 yılına kadar Ethereum’un ETH başına 85.000 dolara ulaşmasının çok muhtemel olduğunu görebiliyorum. Bunun ilk adımı elbette bu yıl 25.000 dolar ETH olacak. Ethereum, 2025’te sadece dijital petrol olmayacak, geleceğin blockchain yakıtı olacak.”

Kaynak