BTC : 1.796 ₺ ETH : 6.79E-6 ₺ XRP : 68.4 ₺ LTC : 0.0008504 ₺ USDT : 341.6 ₺ XLM : 529.4 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriBitcoin
  3. Erken dönem Airbnb ve Uber yatırımcısı Shervin Pishevar: Gelecek 10 yılın en iyi yatırım aracı Bitcoin ve SpaceX

Erken dönem Airbnb ve Uber yatırımcısı Shervin Pishevar: Gelecek 10 yılın en iyi yatırım aracı Bitcoin ve SpaceX

Erken dönem Airbnb ve Uber yatırımcısı Shervin Pishevar: Gelecek 10 yılın en iyi yatırım aracı Bitcoin ve SpaceX
0

Girişim kapitalisti ve erken dönem Robinhood, Airbnb ve Uber yatırımcısı Shervin Pishevar, Bitcoin (BTC) ve SpaceX’in insanlığın geleceği için en iyi iki yatırım aracı olduğunu öne sürüyor.


Bitcoin ve SpaceX en iyi yatırım araçları

Pishevar, Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano’nun önümüzdeki on yılın en iyi yatırımı hakkındaki bir soruya yanıt olarak, seçimlerinin net olduğunu söylüyor. Bu seçimler Bitcoin ve SpaceX. Neden Bitcoin ve SpaceX.

Bu yatırımların sebebi olarak şöyle diyor

Dünya gibi bir gezegenin hissedarı olduğunuzu düşünün. SpaceX en iyi uzun vadeli öz sermaye yatırımı olacaktır. Bitcoin’e sahip olmak diğer uzun vadeli yatırımdır, ancak eşitlik değildir. SpaceX ve Bitcoin, insanlığın geleceği için iki temel uzun vadeli sistemik bir yatırım aracı.”

koinmedya_brave

İlgili yazı için bakınız: 2020 ilk çeyreğinde hangisi moon yapacak; Bitcoin mi SpaceX mi?

Pishevar yıllardır Bitcoin’i izliyor ve 2018’in Şubat ayında BTC’nin 2.000 ila 5.000 dolar arasında bir değere düşeceğini doğru bir şekilde tahmin etti. Şimdi, kripto kralının 10.000 doları hedeflediğini söylüyor.

Dağıtık defter teknolojisi

Bitcoin ve SpaceX sonrası Pishevar ayrıca dağıtık defter teknolojilerini ve çoklu merkezi olmayan para birimleri oluşturma güçlerini masaya yatırıyor.

Koronavirüsün, evdeki iş yaşam tarzına, dünyadaki şehirler için büyük yansımalara yol açacak büyük ve kalıcı bir ekonomik kaymayı tetiklediğine inanıyor.

“Ekonomik bir motor olarak şehir öldü. Uzaktan çalışma deniz yakalı beyaz yakalı ofis işleri olacaktır. Modern ofisler, şehir ve banliyö bölgelerinde bizi 100 mil içinde tutan ekonomik tutkal olmuştur. Yetenek artık şehirlerden ve hatta banliyölerden ayrılan bir parça olarak her yerde yaşayabilir ve çalışabilir.

Bitcoin ve spacex

Bu, daha önceki çağda zaten üretim işlerini vuran offshoring’in ikinci aşamasıdır. Birçok işin otomasyonunun 3. aşaması’nı da eklediğinizde, artık eyaletlerin birçok gururlu kentinin finansal, kültürel vb.özelliklerinin parçalandığını görmeye başlayacağız.

Giderek zihnin şehirlerinde yaşayacağız. Sanal dünyalarda yaşayacak ve çalışacağız. İşin oyun olduğu ve oyunun iş olduğu yerdeyiz artık. Dış hayatımızın tam yerine geçer ve iç yaşamımıza kaçar. Uzaydan ziyade iç mekana gidiyoruz.

Yetenekli inşaatçılar ekonomileri, işleri, para birimleri (blockchain), yasaları ve gelenekleri ile tamamlanmış en iyi kripto dünyaları oluşturmaya odaklanacaklar. Fiziksel dünyadaki her ihtiyacı hayal edin ve bu sanal dünyalarda daha iyi versiyonlar oluşturun.”

Kaynak

Etiketler: