1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Endişe ile piyasadan çıkanlara ünlü kripto analistinden mesaj var!

Endişe ile piyasadan çıkanlara ünlü kripto analistinden mesaj var!

Endişe ile piyasadan çıkanlara ünlü kripto analistinden mesaj var!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında mayıs ayının ortasından beri yaşanan olumsuzluklar birçok yatırımcıyı etkiledi. Ünlü kripto analisti attığı tweetle yatırımcıları uyardı. Detaylar haberimizde.

Endişe ile piyasadan çıkanlara ünlü kripto analistinden mesaj var

Kripto para piyasası mayıs ayının ortasından bu yana bir düşüş yaşıyor. Belirli zaman aralıklarında toparlanma eğilimi gösterse de piyasada dolaşan olumsuz haberler yatırımcıları ellerindeki kripto paraları satmaya itiyor.

Bkz: Altcoin sezonu ne zaman?

Bu zamanlarda kripto para yatırımcıların akıllarında muhtemelen hep aynı soru dolaşıyor. Varlıkları tutmalı mı yoksa satmalı mıyım? İşte bu sorunun cevabını ünlü kripto analisti Lark Davis veriyor.

Tiwtter’da ve Youtube’de 350 binden fazla takipçisi olan ünlü kripto analisti. İçinde bulunduğumuz anda kripto paradan çıkmak için herhangi bir neden olmadığını vurguluyor. Davis bu sabah attığı twitte birkaç yıl içerisinde kripto yatırımcılarının daha fazla para kazanacağını tahmin ettiğini ifade etti.

“Teknoloji benimseme açısından bu noktada piyasadan çıkmak için neredeyse hiçbir neden yok. Bitcoin, Ethereum ve Stablecoin’lerinizi kullanarak farm yapabilirsiniz. Sadece kriptoda kalın ve çiftçiliğe devam edin ve birkaç yıl içinde hayal edebileceğinizden daha zengin olacaksınız!”

Elon Musk’ın mayıs ayı ortasında yaptığı açıklamalar ve aldığı kararlar piyasada bir endişeye yol açtı. Bitcoin bu zamandan sonra değerinin yarısını kaybetti. Kripto yatırımcıları Çin’den de gelen haberlerin ardından hayal kırıklığı yaşadı. Kirpto para piyasasının toplam değeri 1,4 trilyon dolara kadar geriledi.

Ancak kripto paralar bu kadar spekülasyona rağmen toparlanma eğilimine çabuk girdi. Bu durum kripto paraların artık bir düzeleme oturduğu anlamına geliyor. Ünlü kripto analistleri ve finans uzmanları endişe ile karar alınmaması gerektiğini, karar alırken yatırım yapılan varlığın teknik durumlarının göz önünde bulundurulmasını tavsiye ediyor.

Kaynak