okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-2.05%
Bitcoin
68.006,87 USDT
eth
ETH
-2.27%
Ethereum
3.805,77 USDT
bch
BCH
-4.9%
Bitcoin Cash
465,65 USDT
xrp
XRP
-1.66%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-3.09%
Litecoin
82,61 USDT
bnb
BNB
-0.71%
Binance Coin
599,57 USDT
sol
SOL
-1.1%
Solana
168,27 USDT
avax
AVAX
-3.67%
Avalanche
36,86 USDT
ada
ADA
-2.77%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-3.57%
Poladot
7,37 USDT
doge
DOGE
-3.35%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
1.97%
Shiba Inu
0,00 USDT

Endişe ile piyasadan çıkanlara ünlü kripto analistinden mesaj var!

kripto
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında mayıs ayının ortasından beri yaşanan olumsuzluklar birçok yatırımcıyı etkiledi. Ünlü kripto analisti attığı tweetle yatırımcıları uyardı. Detaylar haberimizde.

Endişe ile piyasadan çıkanlara ünlü kripto analistinden mesaj var

Kripto para piyasası mayıs ayının ortasından bu yana bir düşüş yaşıyor. Belirli zaman aralıklarında toparlanma eğilimi gösterse de piyasada dolaşan olumsuz haberler yatırımcıları ellerindeki kripto paraları satmaya itiyor.

Bkz: Altcoin sezonu ne zaman?

Bu zamanlarda kripto para yatırımcıların akıllarında muhtemelen hep aynı soru dolaşıyor. Varlıkları tutmalı mı yoksa satmalı mıyım? İşte bu sorunun cevabını ünlü kripto analisti Lark Davis veriyor.

Tiwtter’da ve Youtube’de 350 binden fazla takipçisi olan ünlü kripto analisti. İçinde bulunduğumuz anda kripto paradan çıkmak için herhangi bir neden olmadığını vurguluyor. Davis bu sabah attığı twitte birkaç yıl içerisinde kripto yatırımcılarının daha fazla para kazanacağını tahmin ettiğini ifade etti.

“Teknoloji benimseme açısından bu noktada piyasadan çıkmak için neredeyse hiçbir neden yok. Bitcoin, Ethereum ve Stablecoin’lerinizi kullanarak farm yapabilirsiniz. Sadece kriptoda kalın ve çiftçiliğe devam edin ve birkaç yıl içinde hayal edebileceğinizden daha zengin olacaksınız!”

Elon Musk’ın mayıs ayı ortasında yaptığı açıklamalar ve aldığı kararlar piyasada bir endişeye yol açtı. Bitcoin bu zamandan sonra değerinin yarısını kaybetti. Kripto yatırımcıları Çin’den de gelen haberlerin ardından hayal kırıklığı yaşadı. Kirpto para piyasasının toplam değeri 1,4 trilyon dolara kadar geriledi.

Ancak kripto paralar bu kadar spekülasyona rağmen toparlanma eğilimine çabuk girdi. Bu durum kripto paraların artık bir düzeleme oturduğu anlamına geliyor. Ünlü kripto analistleri ve finans uzmanları endişe ile karar alınmaması gerektiğini, karar alırken yatırım yapılan varlığın teknik durumlarının göz önünde bulundurulmasını tavsiye ediyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.