BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Elon Musk’tan heyecanlandıran tweet!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Elon Musk’tan heyecanlandıran tweet!

Elon Musk’tan heyecanlandıran tweet!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Elon Musk kripto yatırımcılarını heyecanlandıran tweetler atmaya devam ediyor. Detaylar haberimizde.

Elon Musk’tan heyecanlandıran tweet

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk kripto para birimleriyle ilgili başka bir sisli tweet daha yayınladı. Bu sefer en sevdiği kripto paralar DOGE veya Bitcoin’in adını vermedi. Ancak takipçileri Musk’ın Tweeti gelecekte en değerli kripto paranın ne olacağı şeklinde yorumladı.

Elon Musk tarafından atılan Tweete dakikalar içerisinde on binlerce yorum ve beğeni yağdı. Musk’ın takipçileri tahmin edilebileceği gibi soruya büyük ölçüde DOGE ve Bitcoin cevabını verdi.

Elon Musk Bitcoin’e 1,5 milyar dolar yatırım yaptığını duyurmuştu. Ardından Dogecoin ile ilgili olarak sıkça destekleyici tweetler atan Musk, Dogecoin’inin değerinin yükselmesini sağladı. Geçtiğimiz hafta 0,44 dolar ile en yüksek seviyesini gören kripto para toplam piyasa değerinde ilk beşe girmişti. Yazının kaleme alındığı anda DOGE, 0,2732 dolardan işlem görüyor. 35,427,650,582 milyar dolarlık değeri ile en değerli yedinci kripto varlık.

Bkz: DOGE, DOGE haberleri ve son dakika gelişmeleri

Dogecoin, kripto piyasasında dün yaşanan düzeltmenin ardından %13,20 artışla ilk on kripto para içerisinde en fazla değerlenen kripto para.

Öte yandan eski kripto baronu John McAfee’nin karısı Janice McAfee attığı twette vergiden kaçınma cezası ile sekiz aydır İspanyol hapishanesinde bulunan kocasının DOGE’nin fiyatını duyunca şok olduğunu ifade etti. McAfee İspanya’dan ABD’ye iade edilmeyi bekliyor.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.