1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Elon Musk’ın profiline taşıdığı altcoin %20 değer kazandı!

Elon Musk’ın profiline taşıdığı altcoin %20 değer kazandı!

Elon Musk’ın profiline taşıdığı altcoin %20 değer kazandı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü milyarder Elon Musk, şimdi de son günlerin popüler kripto parasının logosunu profil fotoğrafı yaptı. Detaylar haberimizde.

Elon Musk profiline taşıyınca altcoin, %20 değer kazandı!

Dünyanın en zengin insanı olan Elon Musk kripto para birimi topluluğunda bir kez daha heyecan yarattı. Geçtiğimiz yıl sıkça meme kripto Dogecoin’e verdiği desteği sosyal medya platformuna taşıyan ünlü milyarder, şimdi de son günlerin popüler kripto parasına kancayı taktı.

İlgili: ApeCoin nedir, geleceği nasıl?

Günlük APE fiyat hareketleri

Elon Musk'ın profiline taşıdığı altcoin %20 değer kazandı!

 

 

Elon, bugün kendi satın aldığı platform olan Twitter’daki sosyal medya hesabının profil fotoğrafını Bored Ape’in resmi ile değiştirdi. Musk, Twitter profil resmini değiştirdikten birkaç dakika sonra, Bored Ape Yacht Club ekosisteminin yerel kripto para birimi olan APE, değer kazanmaya başladı.

Elon Musk'ın profiline taşıdığı altcoin %20 değer kazandı!

 

APE coin, gün içerisinde 17,49 dolara kadar yükseldi. APE, daha sonra geri çekildi. Altcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 15,16 dolardan işlem görüyor. APE, bu yıl piyasaya çıktığı andan itibaren ekosistemin gözdesi oldu. Günler içerisinde %1000 değer kazanan kripto para, 39,40 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi.

İlgili: ApeCoin fiyat tahmini

Elon Musk, son dönemlerde dünyanın gündemini meşgul ediyor. Ünlü iş adamı dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’ı 44 milyar dolara satın aldı. Bu adım kripto dünyasında heyecan yarattı. Zira kripto para topluluğu sosyal medya platformunun kripto paralar için yenilikler içereceğini düşünüyor.

İlgili: Dogecoin fiyat tahmini

Musk, kripto paralara özellikle Bitcoin ve Dogecoin’e verdiği destek ile biliniyor. Ünlü ismin sahibi olduğu Tesla geçtiğimiz günlerde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) için hazırladığı raporda Bitcoin’in gelecekte önemli bir değer olacağını vurguladı. Tesla’nın portföyünde Bitcoin tutmaya devam ettiğini bildiren rapor kripto para yatırımcılarında yeniden Tesla’nın Bitcoin ile satılmaya başlayacağı fikrini uyandırdı.

Kaynak

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.