BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Efsanevi yatırımcıdan Bitcoin açıklaması!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Efsanevi yatırımcıdan Bitcoin açıklaması!

Efsanevi yatırımcıdan Bitcoin açıklaması!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ile altını karşılaştıranlar kervanına ünlü yatırımcı Bill Miller’da dahil oldu. Ünlü yatırımcıdan açıklamalar ve detayları haberimizde.

Efsanevi yatırımcıdan Bitcoin açıklaması!

Lider kripto para birimi Bitcoin birçok yatırımcı ve fon yönetcisi tarafından altın ile kıyaslanıyor. Altından daha değerli hale geleceğini söyleyenlerin sayısı hiç de az değil. Ünlü yatırımcı Bill Miller’ın şirketinden de Bitcoin ile altın kıyaslaması geldi.

Ünlü yatırımcı Bill Miller tarafından yönetilen değer odaklı bir fon olan Miller Opportunity Trust, Bitcoin’in bir “dijital altın” biçimi olarak sağlam bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğuna inanıyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Fon, Yeni bir yatırımcı raporunda Bitcoin’in mayıs ayındaki çöküşünü, Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) aracılığıyla varlığı indirimli olarak elde etme fırsatı olarak gördüğünü söylüyor.

Uzun süredir Bitcoin’i gözlemliyoruz. Fon, tamamen Bitcoin’e yatırım yapan ve açık uçlu bir hibe veren Grayscale Bitcoin Trust’a (GBTC) yatırım yapmak için onay aldı. Çeyrekte, Bitcoin düşerken, GBTC, yukarı yönlü potansiyel sağladı.”

2,8 milyar doları yöneten fon, Bitcoin’in dijital altın olarak önemli bir potnsiyele sahip olduğunu belirtti.

“Bitcoin’in bir ‘dijital altın’ biçimi olarak önemli bir yukarı potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz. Altının piyasa değeri 11 trilyon dolardan fazlayken, Bitcoin’in 1 trilyon dolara yakın mevcut sınırının yetişmesi için uzun bir yolu var. Devam eden bir benimseme eğrisinin başındayız ve Bitcoin değişken olacak, ancak risk-ödülünün çekici olduğunu düşünüyoruz.”

Miller, nisan ayında Bitcoin’in uzun bir benimsenme eğrisinin ilk aşamalarında olduğunu ve Bitcoin’den umutlu olduğunu açıklamıştı.

Lider kripto para birimi yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 52,430 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.