1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Büyük Bitcoin rallisi mi geliyor?

Büyük Bitcoin rallisi mi geliyor?

Büyük Bitcoin rallisi mi geliyor?
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin bugün 51,000 doların üzerine çıktı. Ünlü analist Bitcoin için büyük bir ralli öngörüyor. Detaylar haberimizde.

Büyük Bitcoin rallisi mi geliyor?

Lider kripto para birimi uzun süren yatay seyrin ardından haftaya yükselişle başladı. 47,000-49,500 dolar arasında gidip gelen Bitcoin 51,000 doların üzerine çıktı. 50,000 dolarlık direnci kırmakta oldukça zorlanan Bitcoin için ünlü analistten yatırımcıları heyecanlandıracak bir tahmin geldi.

Kripto piyasasında isabetli tahminleri ile bilinen Pentoshi, önde gelen kripto para biriminin 50.000 dolarlık kilit fiyat seviyesinin üzerine çıkmasıyla vahşi bir Bitcoin rallisi öngörüyor.

Analist, 252.100 Twitter takipçisine BTC’nin çok önemli bir seviyeye ulaşmasının, önde gelen kripto para biriminin fiyatının yükseleceğinin bir işareti olduğunu söyledi.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Pentoshi’nin 49.873 dolarlık kilit seviyesi, Mayıs 2021’deki çöküşün zirvesi sırasında meydana gelen arıza noktasından türetildi. Kripto stratejisti, Bitcoin pazarının algoritmik olarak alınıp satıldığını ve ticaret botlarının, BTC 49.873 doları geri aldıktan sonra uzun süre devam edecek şekilde tasarlandığını vurguluyor. BTC 49.873 doların üzerinde seyrederken Pentoshi, kral kriptonun artık büyük bir yeşil günlük mum basmaya hazır olduğunu söyledi.

“Dün yayınlandığı gibi 49.893 dolar, mayıs ayında kırılma noktasıydı. Şu anda destek görevi görüyor. Bence BTC satıcıları tuzağa düşürüyor ve ayılar için güneşin parlamadığı yere yeşil bir mum koymak üzere. Günde 5.000 dolarlık mum, inşa edilen bir şey gibi görünüyor.”

Pentoshi’nin, Bitcoin için boğa döngüsü hedefi ise yatırımcıları heyecanlandıracak bir değer. Analist, BTC’nin 180.000 dolara kadar yükselebileceğine inanıyor ve 51.000 dolar civarındaki değerinden %250’lik bir yukarı potansiyele işaret ediyor.

Bitcoin Büyük Bitcoin rallisi mi geliyor?

Bitcoin, Coinmarketcap verilerine göre yazım anında 51,605 dolarlık değerinde ve günlük %2,61 artış gösterdi. Lider kripto para birimi ile ilgili tüm analiz ve haberlere Koinmedya.com’dan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.