Loading...
btc
BTC
0.21%
Bitcoin
66.073,25 USDT
eth
ETH
-0.23%
Ethereum
3.474,69 USDT
bch
BCH
0.41%
Bitcoin Cash
367,93 USDT
xrp
XRP
0.48%
Ripple
0,60 USDT
ltc
LTC
0.02%
Litecoin
72,93 USDT
bnb
BNB
0.66%
Binance Coin
585,77 USDT
sol
SOL
0.14%
Solana
173,27 USDT
avax
AVAX
-1.92%
Avalanche
29,25 USDT
ada
ADA
0.04%
Cardano
0,41 USDT
dot
DOT
0.29%
Poladot
5,93 USDT
doge
DOGE
0.42%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
0.31%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Dünyanın ilk CFD platformu SnapEx, 2022 yılında Launchpad ve Stake özellikleri ile başlatıldı

Dünyanın ilk CFD platformu SnapEx, 2022 yılında Launchpad ve Stake özellikleri ile başlatıldı

SnapEx
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Aralık 2021’de tamamlanan başarılı token satışının ardından SnapEx platformu Launchpad ve Staking hizmetleri ile 27 Ocak Perşembe günü başlatıldı.

Kendi token’ı üzerine inşa edilen SnapEx platformu, CEX ve DeFi özelliklerini birlikte barındıran dünyanın ilk CFD platformu olma özelliğine sahip. SnapEx yol haritası ile uyumlu olarak bir sonraki büyüme çağını başlatmayı ve platformun token’ına ek kullanım alanları kazandırmayı hedefliyor. 200,000’in üzerindeki kullanıcılarına gelecek projelerinin finansmanı için kendi platformunu sunuyor.

Başlangıç projeleri GameFi, SocialFi, NFT ve piyasa alanlarına odaklanarak erken aşamadaki gelişmekte olan projelere çeşitli olanak sağlıyor.

Söz konusu gelişmelerden bahseden SnapEx CEO’su Cathal Donnellan şu açıklamalarda bulundu: “Launchpad ve staking platformları için önümüzdeki Şubat ayına bir bakış sunarak 3 ayın üzerinde bir süredir kendi operasyonlarımızı ölçeklendirmeye çalışıyoruz. Daha fazla özellikleri ile SNAP token statüsü daha da arttırılacak ve sahiplerine uzun vadeli değer sunmaya devam edecek.”

SnapEx yeni paydaşlarla büyümeye devam ediyor. Snap token’ın başarılı biçimde piyasaya sürülmesinin ardından SnapEx, CFD ticaret platformu üzerinden kapsamlı ticaret tecrübesi sunmak için kripto para piyasalarında lider isimlerin de yer aldığı 50’nin üzerinde stratejik ortaklıklar geliştirdi.

SnapEx için sırada ne var?

ABCC Borsası ile ortaklığın ardından 2022 yılının ilk çeyreğinde ikinci bir merkezi kripto para borsası ile konuşuluyor. SnapEx, Mart ayından önce birçok proje ve özellikler üzerinde çalışıyor. Bu projelerden bazıları;

SnapEx NFT Drop,

SnapSwap

SnapSwag

İlk Başlatılan Projeler

Cross Staking

Copy Trading (Kopya ticaret)

Social Trading (Sosyal ticaret)

 

Basit bir ticaret platformu olarak başlatılan SnapEx, hızlı bir şekilde türünün tek örneği bir ticaret ekosistemin olma yolunda ilerliyor.

SnapEx hakkında

SnapEx, bireysel ve kurumsal pazarlara yenilikçi türev ürünler sağlayan, hızla gelişen bir türev ticaret platformudur.

2018’de kurulan SnapEx, dünyanın önde gelen Girişim Sermayesi kuruluşları tarafından finanse ediliyor. SnapEx’in Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Avrupa’daki varlığı, günden güne büyüyor ve gelişiyor.

SnapEx, yatırımcılarına hem Ekosistem hem de Platform Token sağlayan tek kripto türevleri platformu olmaya hazırlanıyor.

200.000’den fazla kayıtlı kullanıcıya hizmet veren SnapEx, hem CEX hem de DeFi, stake işlevleri, lisanslı kripto hisse senetleri, miktar ve kopya ticareti, opsiyon ticareti ve daha fazlasını içeren bir paket sunacak.

SnapEx’in amacı ilk günden beri aynı: Geleneksel ve dijital finans arasındaki boşluğu kapatmak ve kripto para biriminin küresel ve kitlesel olarak benimsenmesini teşvik etmek.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.