1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Doğru çıkan 2021 Bitcoin tahminiyle ünlü analistten hiç beklenmeyen BTC fiyat tahmini

Doğru çıkan 2021 Bitcoin tahminiyle ünlü analistten hiç beklenmeyen BTC fiyat tahmini

Doğru çıkan 2021 Bitcoin tahminiyle ünlü analistten hiç beklenmeyen BTC fiyat tahmini
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para analisti, dikkat çeken bir Bitcoin fiyat tahmini paylaştı. Bunu kimsenin beklemediğini söyleyerek, sürprizlere açık olmak gerektiğini vurguluyor. Analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.

Doğru çıkan 2021 tahminiyle ünlü analistten kimsenin beklemediği Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin (BTC) fiyatının Mayıs 2021 çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden ünlü analist, lider kripto para için uzun vadeli dev hedefini açıkladı. Ayrıca çok yakın dediği yeni tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) ile ilgili görüşlerini de paylaşıyor.

Dave the Wave takma adını kullanan analist, sosyal medya platformu X’de 140.000 takipçisine yaptığı açıklamada, aylık grafikte dev bir formasyon oluşturduğunu ifade ediyor. Bahsettiği bu önemli formasyon ters baş ve omuzlar formasyonu.

İlgili – Piyasa yatay seyrederken değer kazanan 2 kripto para

Analistin paylaştığı grafikte şunu görüyoruz. Dave the Wave, Bitcoin fiyatının bu boğa formasyonunu 2025 yılında kırmasını bekliyor. Bu kırılma ile BTC fiyatı için hedefi ise 370.000 dolar. Analist şöyle diyor:

“Bence hiç kimse bunun gibi bir şeyi beklemiyor. Her zaman beklenmeyen şeyi bekleyin.”

Doğru çıkan 2021 Bitcoin tahminiyle ünlü analistten hiç beklenmeyen BTC fiyat tahmini

Kaynak: Dave the Wave/X

Dave the Wave’in paylaştığı grafiğe baktığımızda şunu görüyoruz. Analist, Bitcoin fiyatının gelecek yıl 69.000 dolar seviyesini yeniden ziyaret etmesini bekliyor. Tabii ardından formasyonun sağ omzunun gereği olarak da 50.000 doların altına bir düzeltme öngörüyor. Grafik aynı zamanda şunu gösteriyor. Bitcoin fiyatı sağ omzun temelini oluşturduktan sonra iki yıl sürecek dev bir boğa piyasasına başlayabilir.

İlgili – 300 milyar dolarlık şirketin kurucusundan halving sonrası süper Bitcoin fiyat tahmini

Dave the Wave aynı zamanda yaklaşan Bitcoin halvingin fiyata etkisi üzerine de görülerini dile getiriyor. BTC halvingin Nisan 2024’te olması bekleniyor. Analiste göre, Bitcoin halving fiyata katalizör etkisi yaptı ve gelecek yıl yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşabilir.

Kaynak

Etiketler: