Doğru 2023 tahminiyle ünlü analistten Ethereum rallisi ve LTC, XRP açıklaması

ethereum-ve-xrp-koinmedya-com
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının 2023’te yükseleceğini doğru bir şekilde tahmin eden analist, şimdi de Ethereum (ETH) fiyatının büyük bir ralli hazırlığında olduğunu söylüyor. Ayrıca LTC ve XRP ile ilgili güncel değerlendirmesini de paylaşıyor. Ayrıntılara bakalım.


Doğru 2023 tahminiyle ünlü analistten Ethereum rallisi ve LTC, XRP açıklaması

Ünlü analist DonAlt, Youtube’da 49.700 abonesi ile yeni bir kripto analiz videosu paylaştı. Burada Ethereum fiyatının haftalık grafikte boğa göründüğüne vurgu yapıyor. Analiste göre, ETH’nin mevcut piyasa yapısı 2020 yılının sonundaki döneme benziyor. O zaman 300 dolar civarında mütevazi kazançlar sağlayan ETH fiyatı ardından boğa piyasası başlatmıştı. Şöyle açıklıyor:

“Ethereum’un haftalık grafiğinde yavaş bir ilerleme var ve 1.760 doları koruyor. Aynı zamanda konsolidasyonun zirvesi olarak 1.680 doları da koruyor. İlerliyor ama çok yavaş. Aslında ben bunu seviyorum. Çünkü Eylül ve Ekim 2020’de de benzer bir hareket olmuştu. Ardından ise yükselişe geçmişti.

Bence 1.500 doların kırılması ETH için büyük bir sorun olur. Ama bu kırılma olana kadar ETH’nin yavaş yavaş ilerleyerek ardından patlama yapacağını düşünebiliriz.”

İlgili – Ethereum fiyatında düşüşü bekleyen kilit destek seviyeleri

Doğru 2023 tahminiyle ünlü analistten Ethereum rallisi ve LTC, XRP açıklaması

DonAlt’a göre Ethereum’un patlaması ile 2.500 dolara kadar ulaşabilir. ETH şu an 1.774 dolardan işlem görüyor ve belirtilen seviyeye ulaşması yüzde 40’lık bir yükseliş yapması demek.

Analistten Litecoin ve Ripple değerlendirmesi

Analist daha sonra Litecoin (LTC) fiyatına bakıyor. LTC’nin şu an boğa göründüğünü söyleyerek hedefin 100 dolar psikolojik seviyesini kırmak olduğunu belirtiyor.


Litecoin şu an 91,37 dolardan işlem görüyor.

İlgili – Ünlü analistten, Bitcoin ve bir altcoin için güçlü ralli açıklaması

DonAlt aynı zamanda piyasa değerine göre en büyük kripto para olan XRP konusunda da hala boğa olduğunu söylüyor. Ancak kısa vadede düşüşler beklediğini belirtiyor.

İşte, analistin ilgili açıklamaları yaptığı videosu:

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Doğru 2023 tahminiyle ünlü analistten Ethereum rallisi ve LTC, XRP açıklaması
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.