1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Doge’yi 1 dolara taşıyabilecek kampanya!

Doge’yi 1 dolara taşıyabilecek kampanya!

Doge’yi 1 dolara taşıyabilecek kampanya!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Doge toplumu bir araya gelerek dünya geneli ciddi gündem oluşturabiliyor. Oldukça aktif olan bu toplumun Elon Musk’un nasıl dikkatini çektiğine şahit olduk. Bu sefer Doge toplumu, hedef büyüttü.


Doge’yi 1 dolara taşıyabilecek kampanya!

Yukarıda ifade edildiği üzere Doge toplumu, hedef büyüttü ve dünyanın en zengini seçilen kişiyi radarına aldı. Amazon’un CEO’su Jeff Bezos’dan bahsediyoruz.

Doge toplumu Amazon’un ödemelerde Doge’yi kabul etmesi için imza kampanyası başlattı. İmza kampanyasına şimdilik 200 binin üzerinde kişi katıldı.

Doge’nin kampanyası köklü medya kuruluşlarının da dikkatini çekti. Ünlü haber magazini Newsweek, Doge’li gençlerin sesini duyurdu ve kampanyasını kendi sayfasına taşıdı. Bu haberimize kaynak olan haber de Newsweek’ten!

Doge toplumu imza kampanyasına şu ifadelerle başlıyor:

“Haliz hazırda Amazon kripto para varlıklarını ödeme metodu olarak kabul etmiyor. Dolayısıyla banka hesabı olmayan birçok kimseyi Amazon kendinden uzaklaştırmış oluyor. Amazon.com inovasyona liderlik ediyor ve Dogecoin’i bir ödeme metodu olarak kabul etmeli. Dogecoin hızlı, ucuz ve istikrarlı bir kripto para. Kripto paralar içerisinden en düşük işletim ücretine sahip. Doge yüksek arza ve aktif bir topluluğa sahip.”

Amazon Türkiye dahil dünyanın birçok bölgesinde deposu bulunuyor. Amazon depolarından günlük milyarlarca dolar değerinde alışveriş gerçekleşiyor. Korona salgını sürecinde Amazon’un işlem hacmi daha da katladı. Milyarlarca dolar değerindeki işlem hacminin bir miktar kripto paralar üzerinden gerçekleşmesi kripto paralar üzerinde sürekli ve canlı bir talebin oluşmasına neden olacaktır.

Lütfen Bkz: Tesla’nın satın aldığı Bitcoin’ler hakkında şok gelişme!

Doge’nin yukarıdaki kampanyası Amazon’un ve Jeff Bezos’un dikkatini çeker mi zamanla göreceğiz. Ancak Jeff Bezos’un da dikkatini çekerse Elon Musk’tan daha etkili sonuç doğurabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.