Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
62.599,78 USDT
eth
ETH
-1.75%
Ethereum
3.047,66 USDT
bch
BCH
-5.68%
Bitcoin Cash
479,43 USDT
xrp
XRP
-2.15%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.11%
Litecoin
78,00 USDT
bnb
BNB
-2.51%
Binance Coin
538,84 USDT
sol
SOL
-3.73%
Solana
133,36 USDT
avax
AVAX
-1.75%
Avalanche
34,54 USDT
ada
ADA
-0.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.22%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-5%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-2.24%
Shiba Inu
0,00 USDT

Doge’yi 1 dolara taşıyabilecek kampanya!

DOGE
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doge toplumu bir araya gelerek dünya geneli ciddi gündem oluşturabiliyor. Oldukça aktif olan bu toplumun Elon Musk’un nasıl dikkatini çektiğine şahit olduk. Bu sefer Doge toplumu, hedef büyüttü.


Doge’yi 1 dolara taşıyabilecek kampanya!

Yukarıda ifade edildiği üzere Doge toplumu, hedef büyüttü ve dünyanın en zengini seçilen kişiyi radarına aldı. Amazon’un CEO’su Jeff Bezos’dan bahsediyoruz.

Doge toplumu Amazon’un ödemelerde Doge’yi kabul etmesi için imza kampanyası başlattı. İmza kampanyasına şimdilik 200 binin üzerinde kişi katıldı.

Doge’nin kampanyası köklü medya kuruluşlarının da dikkatini çekti. Ünlü haber magazini Newsweek, Doge’li gençlerin sesini duyurdu ve kampanyasını kendi sayfasına taşıdı. Bu haberimize kaynak olan haber de Newsweek’ten!

Doge toplumu imza kampanyasına şu ifadelerle başlıyor:

“Haliz hazırda Amazon kripto para varlıklarını ödeme metodu olarak kabul etmiyor. Dolayısıyla banka hesabı olmayan birçok kimseyi Amazon kendinden uzaklaştırmış oluyor. Amazon.com inovasyona liderlik ediyor ve Dogecoin’i bir ödeme metodu olarak kabul etmeli. Dogecoin hızlı, ucuz ve istikrarlı bir kripto para. Kripto paralar içerisinden en düşük işletim ücretine sahip. Doge yüksek arza ve aktif bir topluluğa sahip.”

Amazon Türkiye dahil dünyanın birçok bölgesinde deposu bulunuyor. Amazon depolarından günlük milyarlarca dolar değerinde alışveriş gerçekleşiyor. Korona salgını sürecinde Amazon’un işlem hacmi daha da katladı. Milyarlarca dolar değerindeki işlem hacminin bir miktar kripto paralar üzerinden gerçekleşmesi kripto paralar üzerinde sürekli ve canlı bir talebin oluşmasına neden olacaktır.

Lütfen Bkz: Tesla’nın satın aldığı Bitcoin’ler hakkında şok gelişme!

Doge’nin yukarıdaki kampanyası Amazon’un ve Jeff Bezos’un dikkatini çeker mi zamanla göreceğiz. Ancak Jeff Bezos’un da dikkatini çekerse Elon Musk’tan daha etkili sonuç doğurabilir.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.