Dogecoin’deki önemli politika değişikliğine Elon Musk’tan destek!

Dogecoin pump yaptı! Sırada Shiba Inu mu var?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Artık Elon Musk, Dogecoin’in gayri-resmi yönetim kurulu başkanı haline gelidi. Önemli politika değişikliklerinde gözler, Elon Musk’ın onayını arıyor.


Dogecoin önemli bir politika değişikliğinin eşiğinde!

8 Mayıs’a kadar oldukça iyi bir performans sergileyen Dogecoin, 8 Mayıs’ta 0.73 dolar bandını aşarak tüm zamanların rekoruna imza attı. Birçok Doge taraftarı, yatırımlarının 1 doları geçeceği hesabını yaparken Bitcoin ve kripto para piyasaları düzeltme fazına girdi. Bu süreçte Dogecoin de ciddi biçimde değer kaybetti.

Lütfen Bkz: 2021’in en önemli açılımı: CME Mikro Bitcoin future işlemleri!

Doge, 16 cent’e kadar geriledi. Doge yazının kaleme alındığı saatte 25 cent’in üstünde işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte Doge fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

elon musk dogecoin Dogecoin’deki önemli politika değişikliğine Elon Musk’tan destek!

Dogecoin, Doge transfer ücretlerinde radikal biçimde indirime hazırlanıyor. Bu konuda Doge gelirticilerinin Reddit üzerinden duyurduğu tasarı şu şekilde:

“Tüm Dogecoin paydaşlarına yönelik bu teklif, Dogecoin blockchain’indeki standart işlemler için ortalama ücretlerin 100 kat düşürülmesini, ücretlerin tüm yönleri üzerinde madenciler ve node (düğüm) operatörleri arasında tam kontrolün paylaşılmasını, çekirdek gelişimine daha az bağımlı ve çok düşük düzeyde bir işletim ücreti getirmeyi önermektedir. Bu sayede ağın işletimi daha güvenli hale gelecektir.”

Yukarıdaki tasarı Dogecoin’in üst düzey geliştiricilerinden Ross Nicoll tarafından twitter üzerinden piyasaya duyuruldu. Nicoll’un paylaşımına yorum yapan Elon Musk, “desteklemek önemli” ifadelerini kullanarak bir nevi bu tasarıyı onayladı. Aşağıda ikilinin tweet’lerini görüyoruz.

elon musk dogecoin Dogecoin’deki önemli politika değişikliğine Elon Musk’tan destek!Yukarıdaki tasarı ve Elon Musk’ın desteğinin ardından Doge fiyatlarında olumlu yönde bir hareketlilik yaşanıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Dogecoin’deki önemli politika değişikliğine Elon Musk’tan destek!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.