1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. DOGE’ciler bu tarihi bir yere not alın!

DOGE’ciler bu tarihi bir yere not alın!

DOGE’ciler bu tarihi bir yere not alın!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dogecoin yatırımcılarına en sevdiğiniz kişi kim diye bir soru yöneltseniz hiç şüphesiz Elon Musk diyeceklerdir. Bu haberimizde DOGE yatırımcılarına önemli bir tarihi hatırlatmak istiyoruz.


DOGE’ciler bu tarihi bir yere not alın!

28 Nisan tarihinde Elon Musk kendisine DogeFather lakabını taktıktan sonra “SNL May 8” ifadelerini kullanarak kısa bir tweet attı. Bu tweet’in ardından Doge fiyatlarında 10 cent’e kadar bir değer artışı gözlendi.

doge snl DOGE’ciler bu tarihi bir yere not alın!

Dogecoin 3 Mayıs 2021’de (dün) 45 cent ile tüm zamanların rekorunu kırdı. Doge yazının kaleme alındığı saatte 54.4 milyar dolarlık piyasa büyüklüğü ile 5’inci büyük kripto para.

Şaka değil gerçek! Doge fiyatları 50 cent’e çıkarsa Doge, Ripple’ı tahtından edecek ve en değerli 4’üncü kripto para konumuna yükselecek.

Doge için bir yere alınması gereken tarih 8 Mayıs 2021, Cumartesi günü!

Elon Musk 28 Nisan tarihinde paylaştığı tweet’te SNL ifadesini kullanıyor.

Elon Musk’ın SNL tweet’inin ardından tüm Türkiye bilgisayar başına koştu ve Google’da SNL nedir diye arama yapmaya başladı. Aşağıdaki grafikte Türkiye merkezli SNL Google arama trafiğini görüyoruz. 28 Nisan’da olağan üstü artış dikkat çekiyor.

doge snl DOGE’ciler bu tarihi bir yere not alın!Lütfen Bkz: Japonya, Güney Kore ve Çin’de en çok hangi kripto paralar satın alınıyor?

SNL (Saturday Night Live), ABD’nin NBC kanalında Cumartesi günleri yayınlanan ilgi ile izlenen bir TV komedi programı ve 8 Mayıs’ta Elon Musk, SNL’in misafiri olacak.

Dogecoin yatırımcıları ElonMusk’ın yukarıdaki tweet’inin ardından dört gözle Cumartesi gününü bekliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.