1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel Distributed Credit Chain (DCC) rehberi: DCC token nedir?

Güncel Distributed Credit Chain (DCC) rehberi: DCC token nedir?

Güncel Distributed Credit Chain (DCC) rehberi: DCC token nedir?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Distributed Credit Chain (DDC) nedir?  Finans sektöründe Blockchain teknolojisi için muazzam bir potansiyel mevcut. Bu, özellikle bugün bildiğimiz kadarıyla, konu endüstriyi etkileyen majör problemleri çözmeye geldiğinde geçerli. Distributed Credit Chainö gelecek yıllarda problemlerin çoğunu çözeceğini idda ediyor, bunun doğru olup olmadığını zaman gösterecek.


 Distributed Credit Chain (DCC) nedir?

Finansal sektörü  o ya da bu şekilde dağıtmayı amaçlayan sayısız blockchain projesi mevcut. Distributed Credit Chain  dünyanın ilk “Distributed Banking Public Blockchain”i olmak istiyor.Her ne kadar kulağa zarar verici  gibi geliyorsa da takım, ekosistemin merkeziyetçi yapısını bozarak finansal hizmet sağlayıcıları arasında yarışabilir hale getirmeyi planlıyor.

Distributed Credit Chain nedir?

Distributed Credit Chain Hedefi; Mali Yapıdaki Ana Problemleri Çözme

Bu proje başarılı olursa finansal sektördeki kilit sorunları çözecek. Güvendiğimiz “ Finansal hizmetler”in maliyetlerini azaltmak kolay olmayacak. Ayrıca bu endüstride verimi artırmak da oldukça açık nedenlerden dolayı çok çalışmayı gerektiriyor. Buna ek olarak karlılık yönü yıllar boyunca pek çok soruna neden oldu ve ve bir süre daha öyle olmaya devam edecek.

 

DCC, borçlulara veri hizmet sağlayıcılarını yetkilendirmek için  bir blockchain hesabı oluşturmayı amaçlıyor. Bu hizmet sağlayıcılar, bireysel verileri birleştirip blockchain de depolayacaklar. Aynı zamanda kusurlu verileri temizleyecekler. Komplex algoritmalar ve hesaplama hizmet sağlayıcıları kullanarak, özellikler bu data havuzundan çıkarılabilecek.

Bir finansal platformdan beklendiği üzere insanların kullanabileceği çeşitli araçlar olacak. Distributed Credit Chain, kredi geçmişi geri bildirimi, kaynak çözümleri, risk değerlendirmeleri ve daha fazlasını sunuyor. Bu kulağa kağıt üzerinde oldukça ilginç geliyor. Fakat gerekli alt yapıyı inşa etme pek çok zaman ve çaba gerektiriyor.

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır? 

DCC TOKEN

Hiçbir blockchain ekosistem kendi tescilli tokeni olmadan var olamaz. Bu bir parça problemli fakat Distributed credit Chain durumunda DCC olarak iş ve diğer aktiviteleri ödeyecek. Veri ve rapora ihtiyaç duyan herkes, ilgili veri kurumlarına  bir miktar DCC ödemek zorunda. Daha fazlası kredi kurumlarının bir miktar DCC’yi ,verinin geçerliliğini doğrulamak için sertifikasyon kuruluşuna ödemesi gerekecek.

YOL HARİTASINDA

Ufukta hala DCC takımı için yapılması gereken pek çok iş var. 2018 boyunca şirket daha fazla DApps’yi masaya getirmek üzere yoğunlaşacak. Bununla birlikte finansal kurumlar ve servis sağlayıcılarla ilişkiler kuracak. Endonezyalı  borç verme piyasası, Vietnam ve diğer güneydoğu asya ülkeleri bu konuyla çok ilgililer gibi görünüyor.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.