okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.89%
Bitcoin
68.674,69 USDT
eth
ETH
2.65%
Ethereum
3.848,85 USDT
bch
BCH
-1.66%
Bitcoin Cash
485,45 USDT
xrp
XRP
-2.24%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-1.05%
Litecoin
84,08 USDT
bnb
BNB
-0.25%
Binance Coin
600,88 USDT
sol
SOL
-2.74%
Solana
163,75 USDT
avax
AVAX
-3.47%
Avalanche
36,95 USDT
ada
ADA
-0.54%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.89%
Poladot
7,57 USDT
doge
DOGE
-3.91%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-2.51%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel DFINITY (DFN) coin rehberi: DFN coin nedir? DFN coin yorum-haber ve fiyat tahmini

DFINITY (DFN) Coin Nedir?
DFINITY (DFN) Coin Nedir?
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

DFINITY DFN coin nedir? DFINITY, bir Ethereum teknolojisidir. Genel Ethereum ağıyla tamamen uyumludur. DFINITY, ekstrem performans, sınırsız ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve diğer avantajları sunmayı amaçlayan yeni şifreleme protokolleri ve teknikleri sunmaktadır.


DFINITY DFN coin nedir?

DFN-coin-nedir

DFN coin nedir? DFN, yazılımının geleneksel bir blockchain’de barındırılan “akıllı sözleşme” sistemlerinden beklenen her zamanki faydalarla kurulabildiği ve çalıştırılabildiği “merkezi olmayan bir dünya, bilgi işlem bulutu” sağlayan bir istemci bilgisayar ağıdır. Temel teknoloji aynı zamanda, barındırılan yazılımın genel bulut üzerinde akıllı sözleşmelere dönüşebileceği ek fayda sağlayan yüksek ölçüde kurcalamaya karşı dayanıklı özel bulutları desteklemek için tasarlanmıştır.

En güzel DFN coin nedir videosu

https://www.youtube.com/watch?v=TThUWxNAAaw&feature=emb_logo

Teknik Altyapı: Etherum’un ekosisteminin güçlendirilmiş  yeni blockchain teknolojisi
Algoritma: Blockchain Nervous System (BNS)
Blok Aralığı: 0,5 saniye
POW / POS: POW
KNOW YOUR CUSTOMER (KYC): VAR
Token Satışı: 2018 fakat net tarihi belli değil

DFN Coin Üst Yönetim ve Teknik Ekip

dfn coin nedir Güncel DFINITY (DFN) coin rehberi: DFN coin nedir? DFN coin yorum-haber ve fiyat tahminiBaşkan

Dominic Williams, Dominic bir kripto teorisyeni ve girişimcidir. Son araştırmaları Eşik Rölesi ve PSC zincirleri, Doğrulama Kuleleri ve Ağaçları ve USCID’leri içermekteydi. ‘Syb Direnci’nin 3 E’si’ gibi yeni fikirler önermekte. Daha önce milyonlarca kullanıcıyı barındıran kendi dağıtılmış sistemlerini kullanarak bir girişim destekli “MMO” oyununu tasarlamıştır.

İlginizi çekebilir: Ethereum 2.0 nedir? Ethereum 2.0 ETH fiyatlarını etkileyecek mi? Ethereum 2 hakkında bilmediklerimiz

Head of Engineering Baş Mühendis : Timo HankeTimo bir zamanlar Almanya’da Aachen Üniversitesinde Matematik ve Kriptografi Profesörüydü ve sonradan Bitcoin’e girdi. 2013 yılında, Bitcoin madencilik çiplerinde kapı sayısını azaltmak ve büyük çaplı madencilik faaliyetlerinde standart haline gelen% 20-30 oranında Bitcoin madenciliğinin verimliliğini artırmak için AsicBoost’u kurdu.

Senior Staff Scientist and Engineer / Üst düzey bilim adamı ve mühendis: Ben Lynn Stanford Doktora yapmış, Ben 10 yıldır üst düzey mühendislik rollerinde Google’da çalıştıktan sonra DFINITY ekibine katılmıştır. Ekibi ,üst yönetimi hariç 22 tam zamanlı çalışan kişilerden oluşmaktadır. Takımla ilgili geri kalan bilgiyi aşağıdaki linkten alabilirsiniz.

Yatırım Ortakları ve Sponsorlar

dfn-coin-nedir

 • Coindesk
 • TCManager.com
 • ETHER İncelemesi
 • Smith & Crown
 • merkez üssü

DFN Token Arkasındaki Şirket: Dfinity; Stiftung Zug İsviçre’de 2016 yılında kurulmuştur.

 

DFN coin nedir- hangi sorunu çözmektedir?

dfn-coin-istatistik

DFN coin, bir Ethereum teknolojisidir ve genelEthereum ağıyla tamamen uyumludur. DFN coin, ekstrem performans, sınırsız ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve diğer avantajları sunmayı amaçlayan yeni şifreleme protokolleri ve teknikleri sunmaktadır. Diğer bir fark ise, Ethereum‘da “Kanun Yasadır” iken, DFINITY, Blockchain Sinir Sistemi adı verilen merkezi olmayan bir istihbarat tarafından yönetimi ortaya koymaktadır. DFINITY coin, Ethereum ekosisteminin çok daha güçlü olmasını sağlayan heyecan verici yeni bir uzantı olarak ortaya çıkmıştır.

ilginizi çekebilir:  Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

DFINITY‘nin arkasındaki ekibin öngördüğü şey budur, yeni bir tür kamu merkezli bulut bilgisayar inşa etme amacı ile son derece iddialı bir projedir. Bunu, Ethereum‘a benzer şekilde üçüncü nesil bir Blockchain olarak düşünebilirsiniz, ancak büyük ölçüde geliştirilmiş performans ve ölçeklenebilirlik ile. DFINITY coin , genel Ethereum ağı ile tamamen uyumludur, eğer Ethereum üzerinde bir dApp çalıştırabilirseniz, DFINITY üzerinde de çalıştırabilirsiniz.

Ethereum, “Kod Kanundur’ kuralına göre yönetilirken, DFN, yönetimi, Blockchain Sinir Sistemi veya kısaca “BNS” olarak adlandırılan hibrid merkezi olmayan bir Intelligence (AI) ile tanıştırır. BNS’nin sanal makinede özel kodlara erişimi vardır. Bu, BNS‘nin bağımsız yazılım nesnelerini dondurmasına ve değiştirmesine izin verir. Ayrıca, kullanıcılar tarafından çalıştırılan DFINITY istemci yazılımını, örneğin ağ protokolünün yeni bir sürümüne yükseltmek için yapılandırabilir.

 

DFINITY’ın temel uygulama amaçları nelerdir?

 

dfn-sikke

 

Beşeri sermaye gereksinimlerini azaltarak IT (Bilgi İşlem) altyapı maliyetlerini% 90’a varan oranda azaltmak. Bu, IT (Bilgi İşlem) ekosistemlerini önemli ölçüde basitleştirerek yapılırken aynı zamanda ciddi iş uygulamalarını çalıştırmak için gücü ve hızı kullanmaktadır.

 • “Kripto-fiyat” teknolojisini kullanan coin ,gerçek merkezi olmayan finans sağlamaktadır.
 • Amaç; EBay, Uber, Facebook, Google vb. tekelci aracılarla rekabet edebilecek güç ve açık
  kaynak şirketleri oluşturmaktır.
 • Büyük data merkezlerinin dışındaki verileri ve hesaplamayı dağıtma amacında olup Amazon AWS, Microsoft Azure, Google Cloud vb. şirketler gibi olmaktır.

DFN Coin temel özellikleri nelerdir?

Ölçeklenebilirlik, hız, gizlilik ve yönetimdeki mevcut sınırlamalar, bugün Blockchain teknolojisinin kurumsal olarak benimsenmesini engellemektedir. DFINITY, olağanüstü performans, sınırsız ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve daha fazlasını sunmayı amaçlayan yeni şifreleme protokolleri ve teknikleri sunar. Platformun temel özellikleri aşağıdaki gibidir;

 • Performanslı Blockchain bilgisayar,
 • Sınırsız Ölçekleme Kapasitesi,
 • Ağ yakıtlı hibrit yapay zeka (AI) Yönetimi,
 • Mevcut Bulut hizmetlerinden daha ucuz olması,
 • Birlikte çalışabilirlilik,
 • Tokene ait mining hizmeti de veriliyor.
 • Projenin 2015 yılında başlatılması ve şu anda iyi bir durumda olması, kolay ve anlaşılabilir olduğundan özel ve kamu ağlarına kesintisiz entegrasyonun sağlanması, Ethereum network ile tam uyumlu olması, kendi blockchain sinir sistemi (BNS) tarafından yönetildiği için farklı durumlara uyum sağlayarak kullanıcı müdahalesi olmadan otomatik olarak gelişmesi , Blockchain zincirlerine karşı yapılan siber saldırıları çok daha zor hale getirmesi, 100 milyon dolar yatırım fonu ile destekleniyor olması coinin avantajları olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

İlginizi çekebilir:  Bitcoin Rehberi: Bitcoin Nedir? BTC nasıl üretilir? BTC nereden ve nasıl satın alınır? Bedava Bitcoin nasıl  kazanılır?

 

 • Kendi sunduğu proje konusunda yüksek ve güçlü rekabetin olması, çözümlerinin daha önce kullanılmamış ve kanıtlanmamış olduğundan çekirdek teknoloji riskleri barındırmakta olması, yol haritasının çok açık ve net olmaması, ülkeler arası farklı yargı mercilerinin mevcut yasa ve yönetmeliklerini ne zaman yorumlayacağı, ne dereceye kadar etkileyeceği veya bunları olumsuz yönde etkileyebilecek yeni yasa ve yönetmelikler kabul edip etmeyeceği bilinmemektedir.
 • Uzun vadeli yatırım icin takip edilebilir ve borsalara girişinden itibaren değerlendirilebilinir. Önerdiği teknoloji ve sistemini kullanılabilir duruma uyarladığı zaman coinin çok üst düzey bir duruma geleceğini düşünüyoruz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.