1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. Güncel AdEx coin Rehberi: AdEx coin nedir? AdEx coin reklamcılık ekosisteminde çığır açabilir mi?

Güncel AdEx coin Rehberi: AdEx coin nedir? AdEx coin reklamcılık ekosisteminde çığır açabilir mi?

Güncel AdEx coin Rehberi: AdEx coin nedir? AdEx coin reklamcılık ekosisteminde çığır açabilir mi?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

AdEx coin nedir? AdEx , Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanan açık kaynaklı, blockchain tabanlı, merkezi olmayan bir dijital reklam platformudur. AdEx , hem reklamverenler, hem de reklam yayıncıları için şeffaf, kitleye odaklanmış ve güvenli bir deneyim sağlamak için oluşturulmuştur. Bu sayede kullanıcılar kendilerine hangi reklamların kendilerine sunulacağını kontrol edebilir.


AdEx Coin Nedir?

AdEx coin nedir Güncel AdEx coin Rehberi: AdEx coin nedir? AdEx coin reklamcılık ekosisteminde çığır açabilir mi?

Kısaca AdEx coin nedir, mevcut çevrimiçi reklam peyzajını odaklanmıştır ve önemli sorunlarını ele almayı amaçlayan bir blockchain tabanlı reklam platformudur: reklam dolandırıcılığı, sponsorlu reklamlarda gizlililiğe odaklanıyor. AdEx tamamen şeffaf ve Ethereum akıllı sözleşmelerinin üzerine inşa edilmiştir.

Şirket AdeX coin nedir sorusuna şöyle cevap veriyor. AdEx , çevrimiçi reklamcılık endüstrisinin en belirgin yetersizliklerinden bazılarını ele almayı ve düzeltmeyi amaçlayan yeni nesil bir reklam çözüm platformudur: Kullanıcı gizliliğinin kötüye kullanılması, reklamcılık sahtekarlığı, raporlamada şeffaflığın olmaması gibi sorunlara çözüm üretir.

En güzel AdEx coin nedir videosu

İstatistiklerle AdEx coin nedir?

adex-coin-istatistikAdEx coin güncel fiyat: 0,077606 USD
AdEx ROI: % -62,84
AdExcoin Pazar Sıralaması : 393
AdEx coin Piyasa değeri : 6.734.799 USD
24 Saat Hacim :189.280 USD
Piyasa Arzı 86.781.826 ADX
Toplam Arz:  100.000.000 ADX
Maksimum Arz: 100.000.000 ADX
Tüm Zamanların En Yüksek :3,71 ABD Doları ( 07 Ocak 2018 )
Tüm Zamanlar Düşük Fiyat: : 0,034880 ABD Doları ( Mar 13, 2020 )
52 Hafta Yüksek Fiyat:  / Düşük0,210665 USD / 0,034880 ABD Doları

AdEx coin hangi borsalarda? AdEx coin nasıl alabilirim?

AdEx coin  Binance, Upbit, Huobi Global, CoinDCX, VCC Exchange, Bittrex, HitBTC, Huobi Korea, IDEX borsalarında ticareti yapılıyor. Binance borsasına üye olup rahatlıkla AdeX coin sahibi olabilirsiniz.

AdEx Coin Ekibi

AdExcoin ekibi detayları..

AdEx coin nedir Güncel AdEx coin Rehberi: AdEx coin nedir? AdEx coin reklamcılık ekosisteminde çığır açabilir mi?AdEx coin nedir Güncel AdEx coin Rehberi: AdEx coin nedir? AdEx coin reklamcılık ekosisteminde çığır açabilir mi?

 AdEx Coin Ortakları

adex-coin-nedir

BITMAIN Technologies, en tanınmış ve en değerli Bitcoin minig şirketlerden biridir. Şirket, yüksek kaliteli, verimli bilgi işlem çipi üretiyor ve ana odak noktası Bitmain’in ASIC çipini temel alan bitcoin madencilik işletmeleri.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.