1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dev kripto para borsası ŞOK bir Bitcoin açılımına hizmet ediyor

Dev kripto para borsası ŞOK bir Bitcoin açılımına hizmet ediyor

Dev kripto para borsası ŞOK bir Bitcoin açılımına hizmet ediyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto para birimlerinin bir ödeme aracı olup olamadığı tartışılsa da dev kripto para borsası önemli bir açılıma aracılık ediyor. Ayrıntılar için haberimizin içeriğine göz atınız.

Dev kripto para borsası önemli bir Bitcoin açılımına hizmet ediyor

ABD merkezli kripto para borsası Coinbase’in 14 Nisan’da ABD’nin en büyük 2’nci menkul kıymetler borsası olan Nasdaq üzerinden halka arz edilmesi oldukça dikkat çekti. Coinbase’in halka arzı ve yoğun talep görmesi kripto para piyasaları için önemli bir milat sayıldı.

Aşağıdaki grafikte Coinbase (COIN) hisse fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

bitcoin açılımı Dev kripto para borsası ŞOK bir Bitcoin açılımına hizmet ediyor

Kripto para piyasalarının amiral gemisi Coinbase, ABD merkezli regülasyonlarla en uyumlu kripto para borsası olarak kabul ediliyor. Coinbase, birçok derecelendirme kuruluşları tarafından en kaliteli kripto para borsası olarak değerlendiriliyor.

Lütfen Bkz: 2021’in en önemli Bitcoin açılımı geliyor.

Coinbase; Bitcoin ve kripto paralar için çok önemli bir açılıma imza atıyor. Sotheby, satışlarını Bitcoin ve kripto paralar üzerinden yapabilecek. Bu konuda Coinbase, Sotheby’ye aracılık hizmeti sunacak.

Sotheby nedir?

Sotheby, merkezi New York City’de bulunan, İngiliz kökenli çok uluslu bir Amerikan şirketidir. Dünyanın en büyük dekoratif varlıklar, sanat eserleri, mücevher, emlak ve koleksiyon aracılarından biridir. 40 ülkede 80 şubeye sahiptir, ancak İngiltere’de önemli bir varlığını sürdürmektedir.

Bu sayede sanat severle açık arttırmalarda satın aldıkları değerli sanat eserlerin ve mücevherlerin ödemesini Bitcoin ve kripto paralar üzerinden yapabilecekler.

Tesla’nın Bitcoin’e doğrudan yatırım yapması ve ayrıca Bitcoin üzerinden ödemeler kabul edebileceğini duyurmasının ardından birçok firma, Bitcoin üzerinden ödeme kabul ettiklerini duyurdu.

En son bu kervana Sotheby dahil oldu ve muhtemelen ilerleyen günlerde bu tür haberleri daha çok duyacağız gibi.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.