Loading...
btc
BTC
0.15%
Bitcoin
65.039,24 USDT
eth
ETH
-0.18%
Ethereum
3.150,05 USDT
bch
BCH
-1.11%
Bitcoin Cash
509,72 USDT
xrp
XRP
-0.66%
Ripple
0,53 USDT
ltc
LTC
-0.38%
Litecoin
84,72 USDT
bnb
BNB
-0.03%
Binance Coin
570,71 USDT
sol
SOL
-1.29%
Solana
149,29 USDT
avax
AVAX
-0.91%
Avalanche
37,96 USDT
ada
ADA
-0.08%
Cardano
0,51 USDT
dot
DOT
-0.49%
Poladot
7,21 USDT
doge
DOGE
-0.82%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
2.64%
Shiba Inu
0,00 USDT

Güncel Data Transaction Token (Scroll network\SCRL)rehberi: XD token nedir? XD haber-yorum ve analiz

Arama Sonuçları Web sonuçlarıdata-transaction-token-xd-token)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Data Transaction Token (XD token) nedir? XD, Data Transaction ağının kripto parasıdır. Esasen yüksek işlem hızları sağlayan Ethereum tabanlı platformdur. Bu sistem, son derece düşük gaz maliyetlerine yol açarken, her zaman ölçeklendirilmiş onaylanmış bir konsensüs ağının kullanılmasından dolayı benzer projelerden çok farklıdır.


Data Transaction Token (XD token)nedir? 

Data Transaction Token (XD token)

Data Transaction Token (XD token), günümüzde çoğu blockchain platformu tarafından yaygın olarak kullanılan işlevsel olarak veri yönetimi araçlarını geliştirerek işlem hacmini en üst düzeye çıkaran yarı özel bir kuruluştur.
Data Transaction Token (XD token)dan yüksek hız elde etmek için aşağıdaki gibi çeşitli avantajlar vardır:

• Optimal gaz-komisyon oranı
• Ölçeklendirilmiş bir ağda her zaman verimliliği arttırmak için algoritmik modifikasyonları anında iletecek şekilde doğrulanmış akran ajanlarının kullanımı
• Hypernode Protokolünün yanı sıra izin verilen ve önceliklendirilmiş bir konsensus modelinin kullanılması

ilginizi çekebilir: Güncel Bitcoin ve Kripto Para Analiz Rehberi / Uzmanların Strateji ve Taktikleri: Nasıl yatırım yapılır, ne zaman alınır, ne zaman satılır?

Data Transaction Token (XD token)platforma genel bakış

• Yarı özel ağ mimarisi sayesinde, Data Transaction Token (XD token) gerçek zamanlı olarak yüksek kapasiteli ve akışkan işlemleri yapabiliyor.

• Sistem, kullanıcılara kurumsal düzeyde veritabanları tarafından geleneksel olarak iletilen işlem hızlarına uyan alt saniye gecikme süresi sağlıyor.

• Data Transaction Token (XD token), şimdiki popüler Hipokot Protokolü ile birlikte izin ve öncelikli bir konsensüs modeli kullanıyor.

• Sistem kullanıcı arayüzü oldukça erişilebilir ve teknoloji ile ilgilenen herkes tarafından kolayca kullanılabiliyor.

Data Transaction Token (XD token) temel özellikler

Çeşitli düğüm tiplerinden oluşan bir P2VP konsensüs modelini kullanır. Her düğüm, kendisine atanan belirli bir ayrıcalık grubuna sahip bir hesabı temsil eder. Böyle bir sistemi kullanarak platform, üçüncü taraf korsanların ve aracıların ağ içinde yer alan verilere erişmesini/ değiştirmesini önler.

Bu projenin bir diğer önemli yönü, Hipernode Protokolünün kullanılmasıdır. Data Transaction Token (XD token) daha önce de belirttiğim gibi, işlem ücretlerini yoğun trafikte olsa bile doğrulanmış eşler arası düğümler üzerinden ileterek en aza indirir.
Çoğu geleneksel blockchain sistemi, P2P konsensüsünü kendi ağları içinde otomatikleştirirken, Hipernode Protokolü standart Blockchain hareket işleme yöntemlerinin kontrol edilemeyen otomatikleşmiş doğasını ortadan kaldırır.

Son olarak, Kaydırma Ağı optimize edilmiş ağ verimliliğinin sürdürülmesine ve elde edilmesine yardımcı olmak için, doğal verilerin kendi kendini düzelten algoritmayla besleneceği niteliğini değiştirir. Bu, Hipernode Transit Protokolünün sürekli olarak güncellenmesini sağlayarak, en aza indirilmiş işlem maliyetleri ve maksimum haraket işleme oranlarıyla sonuçlanır.

Data Transaction Token (XD token) nasıl çalışır?

İşlem başına iki katılımcının gerekli olduğu bir modelden yararlanan çoğu blockchain sisteminin aksine, birden fazla varlığın dahil olduğu işlemleri destekleyen bir sistem kullanır.

Bununla birlikte, düğüm kimlikleri farklı ayrıcalıklara sahip olsa da, yine de maksimum hareket işleme oranları ile ayrıcalıklı seviye düğümü olan işlemleri de kolaylaştırabilmelidir.
Scroll tarafından Rol tabanlı hassas bilgilere sahip bir veri bloğuyla işlem yapmak için, çok katmanlı seçici şifrelemeler dağıtılır. Eğer düğüm kimliğinin ayrıcalıklarına dayanırsak, bu yalnızca belirli verilerin deşifre edilebileceği anlamına gelir.

Bu model özellikle veriler işlem düğümlerinde stratejik olarak depolandığında, ağın iş yoğunluğunu en aza indirgemek için bloklardaki verilerin akıllı olarak depolanmasını sağlar .
Güvenlik açısından, Data Transaction Token (XD token) güvenli bir veri yönetimi portalı içerir. Yerel güvenlik sistemi, geleneksel bulut tabanlı veri yönetimi altyapıları tarafından sunulan tüm avantajları sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işlem verilerinin yüksek kullanılabilirlikle yönetilmesi için oldukça uygun maliyetli bir yol sağlar.
Ağ içinde yer alan tüm veriler, kriptografi ve P2VP fikir birliği protokolü gibi hücre teknolojiler sayesinde de korunmaktadır. Bu, mevcut bulut sunucu çözümlerine gömülü güvenlik risklerini azaltmak için yapılır.

Data Transaction Token (XD token) hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kısaca şunu söyleyebiliriz ki Data Transaction Token (XD token), müşterilerine merkezi veri depolama varlıklarına bağımlılıklarını ortadan kaldırmalarını sağlayan kurumsal uyumlu bir blockchain ana ağı sunarken, bu proje önümüzdeki birkaç ay içinde büyük işler için kullanıma hazır görünüyor.
Bu platforma yatırım yapmaya başlamak isterseniz, Data Transaction Token (XD token) ticaret çiftleri HotBit ve IDAX‘da şu anda mevcuttur.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.