Loading...
btc
BTC
0.34%
Bitcoin
64.310,44 USDT
eth
ETH
1.89%
Ethereum
3.451,50 USDT
bch
BCH
0.91%
Bitcoin Cash
378,61 USDT
xrp
XRP
-8.37%
Ripple
0,57 USDT
ltc
LTC
1.31%
Litecoin
72,31 USDT
bnb
BNB
0.62%
Binance Coin
572,41 USDT
sol
SOL
2.77%
Solana
159,81 USDT
avax
AVAX
0.92%
Avalanche
27,49 USDT
ada
ADA
-0.09%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.84%
Poladot
6,20 USDT
doge
DOGE
-0.46%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
-5.28%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Dahi ikizler Bitcoin’lerini kaç dolardan bozduracaklarını açıkladı!

Dahi ikizler Bitcoin’lerini kaç dolardan bozduracaklarını açıkladı!

winklevoss bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasalarının dahi ikizleri sahip oldukları Bitcoin’leri kaç dolardan bozduracaklarını açıkladı! Sizce kaç dolardan bozdurmayı planlıyorlar?


Dahi ikizler Bitcoin’lerini kaç dolardan bozduracaklarını açıkladı!

ABD merkezli Gemini kripto para borsasının sahibi olan Winklevoss kardeşlerin hayatı oldukça ilgi çekici. Öyle ki Hollywood ikizlerin hayatını beyaz perdeye aktardı ve film oldukça ilgi çekti.

Winkevoss kardeşleş ve Facebook’un CEO’su Mark Zuckerberg üniversite yıllarından tanışıyorlar. 3 arkadaş dünyaca popüler olan Harvard Üniversitesinden mezun oldu.

Zuckerberg ve Winklevoss kardeşler bir akşam üstü arkadaş ziyaretinde koyu bir sohbete dalar. Winklevoss kardeşler Zuckerberg’i kendilerine yakın görür ve akıllarındaki bir projeyi Zuckerberg ile paylaşırlar. Dahi gençler bir internet sitesi kurmayı ve bu sitede eski arkadaşlar birbirine bağlamayı düşünür. Fikir size oldukça tanıdık geldi değil mi? Winklevoss kardeşler Facebook’u kurmayı planlar. Ancak Zuckerberg, bu fikri Winklevosslardan çalar ve Facebook’u kurar.

Zuckerberg’in ihanetine uğrayan kardeşler, Zuckerberg’i mahkemeye verir. Mahkeme yıllar sonra Winklevoss kardeşleri haklı bulur ve Zuckerberg, Winklevoss kardeşlere tazminat ödemek zorunda kalır.

Lütfen Bkz: Bitcoin başkentinin belediye başkanı açıkladı: Dipten alın!

Winklevoss kardeşlere talihlerini değiştirecek ikinci dönüm noktası, 2012 yılında gerçekleşir. Dâhiler bu tarihte Bitcoin ile tanışırlar. İlk yıllarda Bitcoin madenciliği yapmaya başlarlar. Bu sayede Winklevoss kardeşler binlerce Bitcoin sahibi olur ve kendi kripto para borsası olan Gemini Borsasını kurarlar. New York merkezli kripto para borsası 2014 yılında kurulmuştur.

Binlerce Bitcoin sahibi olan Winklevoss kardeşler, 2021 Bitcoin Konferansının en çok ilgi gören katılımcıları arasındaydılar.

Hiç kimse Bitcoin’lerini sonsuza kadar saklayacak değil. Winklevoss kardeşler de 2021 Bitcoin Konferansında Bitcoin’leri satışa çıkaracakları rakamı açıkladılar. Winklevoss kardeşleri Bitcoin’lerini 500 bin dolardan satışa çıkarmayı planlıyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.