1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase SEC davasında Ripple (XRP)’ı destekliyor

Coinbase SEC davasında Ripple (XRP)’ı destekliyor

Coinbase SEC davasında Ripple (XRP)’ı destekliyor
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

XRP fiyatı, 0,316 dolardan 0,403 dolara uzanan bir aralığın üzerine çıkmaya çalışıyor. Bu konsolidasyondan bir kopuş, tokenin %35 ralli görmesi anlamaına gelebilir ve 0,509 $ engelini yeniden test edebilir. Bu yükseliş görünümünün geçersizliği, Ripple sahipleri 0,316 $ bariyerini savunamazlarsa gerçekleşecek.

Coinbase’den Ripple’a destek

Geçen hafta XRP fiyat hareketi, önemli bir destek seviyesinin altına düşerek hayal kırıklığı yarattı. Haziran ve Eylül ayları arasında görüldüğü gibi, altcoin, söz konusu engelden kaynaklanan ve birçok kez yükseliş kırılma girişimlerini engelleyen muazzam satış baskısı ile karşı karşıya kaldı. ABD’deki kripto borsalarından Coinbase’in davalıyı desteklemek için savaşa katılmasıyla SEC ve Ripple davasına olan ilgi yenilenmiş gibi görünüyor.

Daha öncede ortya çıktığı üzere üzere, ABD Bölge Yargıcı Analisa Torres, sanıkların 12 destekçisine Amicus Dosyalarını dosyalamaları için önerge verdi. Bu on iki destekçiden biri, tanınmış kripto borsası Coinbase. Olayı Ripple lehine çeviren davadaki bu gelişmeler nedeniyle yatırımcıların XRP fiyatını yakından takip etmesi gerekiyor.

ripple

XRP fiyatı, 8 Kasım’da 0,381 dolar destek seviyesinin altına düştü ve 0,316 dolardan 0,403 dolara uzanan daha küçük bir aralık oluşturdu. Altcoin, bölgenin üst yarısında geziniyor ve altta yatan yükseliş coşkusunu gösteriyor. 0,381 dolar ve 0,403 dolar engellerinin yakınlığı nedeniyle, birkaç alıcının umduğundan çok daha fazlasını alacak. Bununla birlikte, hafta sonu Bitcoin fiyatındaki ani bir artış, XRP fiyatının aynı şeyi takip ettiğini ve daha da yükseldiğini görebilir. Böyle bir durumda yatırımcılar, tokenin acil engeli 0,448 $ olarak etiketlemesini bekleyebilir.

Bu ablukanın kaldırılması, XRP fiyatının yolda kalmasına ve üzerinde satın alma stoplarının bulunduğu 0,509 $ engelini yeniden ziyaret etmesine izin verecektir. Bu durum muhtemelen yükseliş trendinin sona erdiğinin sinyalini verecek ve toplam kazancı %35’e çıkaracaktır. XRP fiyatı için işler iyiye giderken, aralığın orta noktasının 0,359 dolarda kırılması yatırımcı güvenini sarsacaktır. Bu hareket, altcoini 0,316 $ gibi düşük bir aralığa gönderebilir.

xrp

Alıcılar hızlanır ve toparlanma girişiminde bulunursa, yatırımcılar için durum değişmeyecektir. Ancak, 0,316 doların altında kapanan on iki saatlik bir mum çubuğu yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Böyle bir gelişme, XRP fiyatının 0,288 dolarlık destek tabanını yeniden test etmesi için çökmesine yol açabilir.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: