fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
BTC : 580890 ₺ ETH : 44413 ₺ XRP : 10.408 ₺ LTC : 2012.9 ₺ USDT : 13.631 ₺ XLM : 3.451 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Coinbase CEO’sundan Dogecoin kurucu ortağına cevap!

Coinbase CEO’sundan Dogecoin kurucu ortağına cevap!

Coinbase CEO’sundan Dogecoin kurucu ortağına cevap!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, geçtiğimiz günlerde kripto paralar ile ilgili ilgnç ir çıkış yapan Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer’e cevap verdi. Detaylar haberimizde.

Coinbase CEO’sundan Dogecoin kurucu ortağına cevap!

Nastaq’ta listelenen ve dünyanın önde gelen kripto borsalarından biri olan Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, geçtiğimiz günlerde kripto paraları sert bir şekilde eleştiren Dogecoin’in kurucu ortağına cevap verdi.

Armstrong, Twitter’da kaleme aldığı bir dizi iletide Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin faydalarına dikkat çekti. Kripto paraların daha fazla özgürlük talebi olanlar için bir alternatif ortaya çıkardığını söyledi.

Bkz: Dogecoin krucu ortağından şok sözler!

Ünlü CEO, kripto endüstrisindeki duruşun bir bakış açısına bağlı olduğunu vurguladı ve finansal düzenleyicilerden daha fazla kontrol isteyen kişilerin geleneksel fiat sistemini kullanmakta özgür olduklarını vurguladı. Ancak hükümetlerin bu konuda yetersiz olduğunu düşünen insanlar için ise kriptonun bir alternatif olduğunu ifade etti.

Armstrong, akredite yatırımcı yasaları gibi kısıtlamalara atıfta bulunarak, geleneksel yatırım araçlarının genellikle daha küçük yatırımcılar için fırsat eksikliği ile ilişkili olduğunu belirtti.

“Akredite yatırımcı kanunları buna iyi bir örnektir. Sıradan insanları dolandırıcılıktan korumak için en iyi niyetlerle yaratıldılar. Ama asıl sonuç ne oldu? Zaten zengin değilseniz, yatırım yoluyla zengin olmayı genellikle yasa dışı hale getirdiler.”

Armstrong, bazı geleneksel yatırım araçlarının aksine, Bitcoin gibi kripto para birimlerinin başlangıçta yatırımcıların herhangi bir finansal otorite tarafından akredite edilmesini gerektirmediğini ve bu nedenle perakende yatırımcılar için çekici bir fırsat sunduğunu söyledi.

“Bitcoin’in bu kadar çok insanı zengin etmesinin bir nedeni de bu. Bir menkul kıymet değildi, bu yüzden sıradan insanlar erken yatırım yapabildi.”

Bu nedenle kriptonun herkes için bir fırsat eşitliği sunduğunu değerlendiren ünlü CEO, Palmer’in kripto ekosisteminin zengin insanlar tarafından yönetildiği ve kapitalizmin en kötü taraflarını ele aldığı  eleştirilerine karşı çıktı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.