1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Coinbase CEO’sundan kritik Bitcoin tavsiyesi!

Coinbase CEO’sundan kritik Bitcoin tavsiyesi!

Coinbase CEO’sundan kritik Bitcoin tavsiyesi!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Coinbase’in CEO’su Brian Armstrog, kripto düzenlemeleri için Amerika Birleşik Devletleri’ne öneriler sundu.Detaylar haberimizde.


Coinbase CEO’sundan kritik Bitcoin tavsiyesi

Dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Coinbase konuşulan kripto düzenlemeleri için ABD’ye bir yol haritası sundu. Ünlü CEO, Bitcoin’in başı çektiği kripto ekosisteminin ABD’nin küresel ekonomik lider olarak kalmasını sağlayabileceğini dile getirdi. Dünyanın birçok ülkesinde kripto piyasaların düzenlenmesi ile ilgili düşünceler paylaşılıyor.

coinbase ceo'su

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, ABD’nin küresel bir finansal lider olarak kalmasını sağlayacağına inandığı bir kripto düzenleme önerisini açıkladı.

İlgili: Kripto piyasalarda yeni veriler!

Armstrong, 867.000 Twitter takipçisine, teklifin ABD’nin teknolojik değişim karşısında finansal lider statüsünü korumasına yardımcı olmayı amaçladığını söyledi.

“Web3 üzerimizde ve Amerika için sadece bir finans merkezi olarak statüsünü korumakla kalmayıp aynı zamanda yeniliği teşvik etmek, istihdam yaratmak ve ekonomiyi büyütmek için muazzam bir fırsatı temsil ediyor. Tüm bunları, birlikte çalışırsak tüketicileri koruyan ve eşit şartlar yaratan mantıklı düzenlemelerle yapabiliriz.”

Armstrong, dApp’in hükümet paydaşlarının yanı sıra kripto alanı ve akademi içindeki bireylerin görüşlerini temsil ettiğini ve Coinbase’in, teklifi hazırlamadan önce birden fazla sektörden temsilcilerle derinlemesine toplantılar yaptığını dile getirdi.

Coinbase baş politika sorumlusu Faryar Shirzad’a göre, dApp temel olarak 4 ana başlıktaki öneriden oluşuyor.

  1. Dijital varlıklar ayrı bir çerçeve altında düzenlenmeli
  2. Dijital varlık piyasaları için bir düzenleyici belirlenmeli
  3. Dijital varlık sahiplerini korunmalı ve güçlendirilmeli
  4. Birlikte çalışabilirlik ve adil rekabet teşvik edilmeli

Şirzad, yaptığı açıklamada finansal sistemin dönüşümünün şeffaf bir şekilde ve saygılı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerektiğini belirtti.

“Amacımız, finansal sistemimizin geleceği hakkında kamuya açık konuşmaya düşünceli ve saygılı bir şekilde katılmaktır. Bu konuşmanın, iki eşzamanlı ve geniş gelişmenin tanınmasını gerektirdiğine inanıyoruz:

  1. İnternetin blok zinciri odaklı ve merkezi olmayan evrimi
  2. Dijital olarak yerel olan ve benzersiz ekonomik kullanım durumlarını güçlendiren ayırt edici bir varlık sınıfının ortaya çıkışı

Coinbase’deki umudumuz, bu çerçevenin ortak ekonomik geleceğimizle ilgili açık ve yapıcı bir tartışmayı canlandırmasıdır.”

Kaynak