1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Chiliz CEO’su Fatih Terim ile buluştu! Yeni bir proje mi geliyor?

Chiliz CEO’su Fatih Terim ile buluştu! Yeni bir proje mi geliyor?

Chiliz CEO’su Fatih Terim ile buluştu! Yeni bir proje mi geliyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto para borsası Chiliz ve Socios’un CEO’su Alexandre Dreyfus, Fatih Terim ile buluştu. Galatasaray’ın GAL token’ının ardından yeni bir projesi mi var?


Chiliz CEO’su Fatih Terim ile buluştu!

Bugün kripto para piyasalarında en fazla değer kazanan kripto paraların başında Chiliz borsasının tokenı olan Chiliz Token (CHZ) geliyor.

Avrupa merkezli kripto para borsası Chiliz, Socios ortaklığı ile spor dünyasına yön veren takımların taraftar tokenlarını piyasaya sürüyor. Borsada satışı gerçekleşen taraftar tokenların ödemeleri, borsanın para birimi olan CHZ üzerinden gerçekleştiriliyor.

Lütfen Bkz: Yaklaşan Bitcoin kıtlığına rağmen yatırımcılar korku içerisinde

CHZ token yazının kaleme alındığı saatte %10’un üzerindeki değer artışı ile 26 cent’in üzerinde işlem görüyor. CHZ Token, tüm zamanların rekorunu 13 Mart’ta 89 cent ile gördü. Aşağıdaki grafikte CHZ token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

chiliz fatih terim Chiliz CEO’su Fatih Terim ile buluştu! Yeni bir proje mi geliyor?

Chiliz ve Socios’un CEO’su Alexandre Dreyfus, Fatih Terim ile buluştu. İkili arasındaki buluşmayı Dreyfus, kendi twitter adresi üzerinden takipçileri ile paylaştı. Dreyfus, kendi hesabından yaptığı paylaşımda GAL token hakkında fikir alış verişinde bulunduklarını ve Galatasaray tarafları için muhteşem fikirlerinin olduğunu belirtti.

Galatasaray’ın resmi twitter adresinden de ilgili görüşmeye dair paylaşımlarda bulunuldu.

GAL token yazının kalem alındığı saatte 10.92 dolar bandında hareket ediyor. Gal Token, tüm zamanların rekorunu 15 Mayıs’ta 35.35 dolara çıkarak gördü. Aşağıdaki grafikte GAL token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

chiliz fatih terim Chiliz CEO’su Fatih Terim ile buluştu! Yeni bir proje mi geliyor?

Gal Token, 38.3 milyon dolarlık piyasa büyüklüğü ile CoinMarkerCap’te 459’uncu sırada listeleniyor.

Kaynak