okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.37%
Bitcoin
66.769,84 USDT
eth
ETH
-0.17%
Ethereum
3.086,63 USDT
bch
BCH
-0.37%
Bitcoin Cash
464,76 USDT
xrp
XRP
-0.25%
Ripple
0,52 USDT
ltc
LTC
-0.36%
Litecoin
83,84 USDT
bnb
BNB
-0.24%
Binance Coin
579,51 USDT
sol
SOL
-0.33%
Solana
168,87 USDT
avax
AVAX
0.34%
Avalanche
36,55 USDT
ada
ADA
-0.49%
Cardano
0,48 USDT
dot
DOT
-0.34%
Poladot
7,17 USDT
doge
DOGE
-0.72%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-0.77%
Shiba Inu
0,00 USDT

Finans devinin eski yöneticisi Ethereum ve Solana öngörüsünü açıkladı!

Bitcoin ve Ethereum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından biri olan Goldman Sachs’in eski yöneticisi ve sıkı bir kripto savunucusu olan Raoul Pal, Ethereum öngörüsünü açıkladı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Finans devinin eski yöneticisi Ethereum ve Solana öngörüsünü açıkladı!

Yönetimi altındaki varlıkları an itibariyle 2,1 trilyon dolar olan ve dünyanın en büyük yatırım bankalarından biri olan Goldman Sachs’ta uzun yıllar yöneticilik yapan ünlü CEO Raoul Pal, yakın tarihte verdiği bir röportajda Ethereum ve onun rakibi olan iki altcoin hakkında tahminlerini açıkladı.

ethereum

Pal, Goldman Sachs’tan ayrıldıktan sonra Londra’da küresel varlık yönetimi firması GLG Partners’te yöneticilik yaptı. Pal,  2005 yılında Global Macro Investor’ı (GMI) kurdu. Halen 2014 yılında kurucu ortağı olduğu finans kuruluşu Real Vision’un CEO’luğunu yapıyor.

Ünlü CEO, “InvestAnswers” isimli Yotube kanalında Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Terra (LUNA) ile ilgili düşüncelerini ve tahminlerini açıkladı.

Program’da ünlü yöneticiye Ethereum’un rakiplerinin sayısının ve niteliğinin ciddi şekilde arttığını ve bunun kendisini endişelendirip endişelendirmediği soruldu. Pal, bunun önemli olmadığını ve Bitcoin’de olduğu gibi Ethereum ve Solana’nın da hakimiyetinin zamanla azalacağını çünkü piyasanın dinamiklerinin sürekli değiştiğini belirtti. Kendini özel olarak bir Ether maksimalisti değil kripto maksimalisti olarak tanmladığını söyleyen Pal, Ethereum’un mart ayına kadar 20,000 dolara ulaşacağına inandığını ifade etti.

Pal, Solana’nın Ethereum’dan daha iyi bir performans göstereceğini düşündüğünü belirtti. Buna rağmen neden Solana’ya daha fazla yatırım yapmadığı sorulduğunda Solana’nın ağ etkinliklerinin Ethereum kadar belirgin olmadığını bununda biraz geri durması için bir neden olduğunu dile getirdi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Pal, Solana’nın 2,000 dolarlık bir değeri göreceğini düşündüğünü aynı zamanda Terra’nın da  (LUNA) Ethereum’dan daha iyi performans gösterecek rakipleri arasında yer aldığını açıkladı.

İlgili: Solana fiyat tahmini

Ethereum, dün yaşanan düşüşün ardından haftanın son gününü belirgin bir toparlanma ile kapatmak üzere. Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre Ether, 4,149 dolardan işlem görüyor. Solana, yazım anında 187 dolardan işlem görürken düşüşe devam ediyor. Terra (LUNA) ise günün en çok kazandıranları arasında ve %11,96 değer kazancı ile 67,18 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.