1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Günel Centrality (CENNZ) rehberi: CENNZ token nedir? CENNZ haber-yorum

Günel Centrality (CENNZ) rehberi: CENNZ token nedir? CENNZ haber-yorum

Günel Centrality (CENNZ) rehberi: CENNZ token nedir? CENNZ haber-yorum
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Centrality  (CENNZ token) nedir? Centrality dünyanın dört bir yanında ofisleri bulunan Auckland (Yeni Zelanda) merkezli bir blockchain platformu ve girişim atölyesi işidir.

Centrality (CENNZ Token) Nedir?

 

Kategoriler: Pazaryeri, Akıllı Sözleşmeler

 

Proje, CENNZ network’ü ve CENNZ yazılım araçları inşa ediyor.

cennz token Günel Centrality (CENNZ) rehberi: CENNZ token nedir? CENNZ haber-yorum

Centrality’nin Amacı Nedir?

Cevapları şu şekilde:

“Centrality (CENNZ token) , temel hizmetlerden oluşan ve bunları destekleyen bir platform inşa ediyor. Bu hizmetler, platformda kurulu DApp kullananlar için daha eşit ve âdil bir dünya yaratmanın temeli olacak.

Şu anda verileriniz 4 büyük internet şirketine ait ve büyük kârlar elde etmek için kullanılıyor. Bu şirketler aynı zamanda rekabeti de kontrol ediyor.

Centrality ekosistemi ile insanların verilerini kontrol altına almalarını ve küçük şirketlerin birlikte çalışarak başarılı olmalarına izin vereceğine inanıyoruz, bu herkes için daha âdil bir dünya anlamına geliyor.”

Centrality’nin arkasında kim var?

Centrality (CENNZ token) , teknoloji ve ödemelerle ilgili iş geliştirme konusunda önemli deneyime sahip, dünya lideri bir girişimci ekip tarafından kurulmuş.

Ekibin bir kısmı milyar dolarlık işletmeleri kurmuş ve yönetmiş.

İlginizi çekebilir: Ethereum 2.0 nedir? Ethereum 2.0 ETH fiyatlarını etkileyecek mi? Ethereum 2 hakkında bilmediklerimiz

Teknik ekip; Alibaba, Baidu, XERO, Google, IOTA, HYPERLEDGER, Consensys ve Max Plank enstitüsü gibi önde gelen teknoloji şirketleri, blockchain şirketleri ve  üniversitelerden geliyor.

Centrality; bankalar, havayolları, fast-food zincirleri, küresel ödeme sağlayıcıları, sigorta şirketleri, lojistik ve nakliye şirketleri, reklam/medya şirketleri ve hükûmetler gibi büyük kurumsal müşterilerle de ortaklık kurmuş.

cennz-token-nedir

CENNZ Nedir?

CENNZ, Centrality mainnet’indeki (CENNZnet) token’dır.

CENNZ’e olan talep neden ve nasıl artar?

Daha fazla uygulama Centrality Platformunu kullandıkça (ve daha fazla kullanıcı bu uygulamaları kullandıkça) CENNZ’e olan talep de artacak.

DApp pazarı büyüdükçe, katılma teşviki de artacak. Pay sahipleri ekosisteme katılım için ayrıca teşvik edici kazançlar elde edecekler.

Akıllı sözleşmeler Centrality ekosisteminde nasıl kullanılacak?

cennz token Günel Centrality (CENNZ) rehberi: CENNZ token nedir? CENNZ haber-yorum

Centrality; kimlik yönetimi, token takası, token sahiplerini ödüllendirmek, tüccarlara ödeme yapmak, gelirleri paylaşmak gibi farklı amaçlar için çeşitli akıllı sözleşmeler geliştirmekte. Geliştiriciler ayrıca kendi akıllı sözleşmelerini uygulayabilir ve mevcut veri ve kullanıcı tabanı platformlarından yararlanabilir.

Yeni CENNZ token’ları üretilecek mi?

Hayır.

CENNZ’i nerede kullanabilirim?

Genel kullanım alanı CentraPay platformu. Bu platformu geliştiriciler, tüccarlar ve uygulama alanı geliştikçe çok daha fazlası kullanabilir.

CENNZ’in rakiplerinden farkı nedir?

CENNZ farklıdır, çünkü Centrality uygulamaları birbirlerinin büyümesine yardımcı olmak için birlikte çalışabilir olarak tasarlanmış. Örneğin, geliştirdikleri merkezi olmayan taksi uygulaması, yolcuları getirmek veya yiyecek dağıtmak için merkezi olmayan bir restoran uygulaması ile ortak çalışabilir.

Centrality, kitlesel tüketici kullanım durumlarına ve genel popülasyonun Blockchain’e erişimini artırmaya odaklanmış. Blockchain’in geleceğinin, her gün, hayatımız boyunca kullanabileceğimiz faydalı uygulamalarda olduğuna inanıyorlar.

TAKIM

CEO, Aaron McDonald

Aaron teknoloji endüstrisi alanında 20 yıllık tecrübeye sahip biri. Mühendislik, mimarlık, ürün yönetimi, ürün geliştirme, pazarlama ve satış alanlarında değeri 1 milyar doları aşan portföyleri yöneten büyük teknoloji şirketlerinde liderlik pozisyonlarında bulunmuş.

Yönetici, Roger Smith

Roger, değeri 1 milyar USD üzerinde olan genç teknoloji şirketi Independent Liquor’de hissedar ve kilit yönetici, Euronet’in danışma kurulu üyesi ve aynı zamanda ePay NZ’nin CEO’su. Roger, Society One, My HR, Cin7 ve Fingermark gibi çeşitli işletmelerin aktif melek yatırımcısı.

Toplam 10 kişilik ekibin kalanı da oldukça tecrübeli görünüyor.

48 sayfalık Whitepaper için TIKLAYINIZ.

ROADMAP

Ayrıntılı açıklama için TIKLAYINIZ.

cennz token Günel Centrality (CENNZ) rehberi: CENNZ token nedir? CENNZ haber-yorum

Twitter’a giriş tarihleri Temmuz 2016. Takipçi sayıları 10.500. İyi bir sayı.

Telegram’da 4850. Bunu az buldum.

CENNZ 19 aydır trade ediliyor.

Son 30 gündeki volatilitesi %148, son 7 günde 71.

ATH’si 0.53$ Şu an bu seviyenin %81 altında.

 

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabım için TIKLAYINIZ.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.