1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Cathie Wood Bitcoin’in ne zaman 500.000 dolar olacağını açıkladı!

Cathie Wood Bitcoin’in ne zaman 500.000 dolar olacağını açıkladı!

Cathie Wood Bitcoin’in ne zaman 500.000 dolar olacağını açıkladı!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cathie Wood Bitcoin’in ne zaman 500.000 dolar olması için kurumların yatırımlarının bu hızda devam etmesi durumunu göz önüne alarak konuştu.

 

İşte Cathie Wood Bitcoin’in 500.000 doları bulmasını beklediği zaman

 

Yatırım yönetimi firması Ark Invest’in CEO’su Cathie Wood, Wall Street’in SALT konferansında Bitcoin’in beş yıl içinde 500.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.

 

Süperstar yatırımcı, kurumlar portföylerinin %5’ini ona tahsis etmeye bu şekilde devam ederse, en büyük kripto para biriminin fiyatının on kat artabileceğine ve 500.000 dolar olacağına inanıyor.

 

U.Today tarafından bildirildiği üzere Wood, kripto dünyasının amiral gemisinin  pazarın geri kalanıyla birlikte büyük bir satışa maruz kalmasından sonra  500.000 dolarlık hedefinin olası tarihini açıkladı.

 

Şu anda Grayscale’in Bitcoin tröstünün 301 milyon dolarlık hissesine sahip olan ARK Yeni Nesil İnternet ETF, kısa süre önce açıklamasında  Kanada Bitcoin’e bağlı borsa yatırım fonlarına yatırım yapmayı mümkün kılmak için değişiklik yaptığını belirtti.

 

Haziran ayının sonlarında, 21Shares AG ve Wood’s Ark, ABD’de bir Bitcoin ETF başlatmak için ortaklaşa başvuruda bulundu. Ancak bu ürün henüz Amerika Birleşik Devletleri’nde onaylanmadı.

 

Wood’un radarında takas edilemeyen tokenler var, ancak henüz satın almak için bir girişimde bulunmadı.

Kaynak