Loading...
btc
BTC
-0.29%
Bitcoin
64.782,04 USDT
eth
ETH
-1.09%
Ethereum
3.521,74 USDT
bch
BCH
0.7%
Bitcoin Cash
391,68 USDT
xrp
XRP
-0.36%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
0.54%
Litecoin
74,17 USDT
bnb
BNB
-0.5%
Binance Coin
596,30 USDT
sol
SOL
-0.85%
Solana
134,47 USDT
avax
AVAX
2.79%
Avalanche
27,69 USDT
ada
ADA
-0.06%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-1.9%
Poladot
5,69 USDT
doge
DOGE
1.3%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.5%
Shiba Inu
0,00 USDT

Cardano’dan önemli bir açılım daha geldi! Akıllarda soru işareti kalmayacak

alonzo güncellemesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano Foundation, kullanıcılar için çok önemli bir hizmeti başlattığını duyurdu. Kullanıcıların aklında bir soru işareti kalmayacak. Detaylar haberimizde.

Cardano’dan önemli bir açılım daha geldi! Akıllarda soru işareti kalmayacak

Cardano, dApp’ler, DeFi projeleri oluşturmaya ve çeşitli protokollerde akıllı sözleşmeler kullanmaya kapı açan bir dizi güncellemeden sonra bu yılın başlarında büyük bir fiyat artışı gördü.

Kripto piyasasından yaşanan düşüşten Cardano’nun kripto parası ADA’da nasibini aldı. Ancak Cardano Vakfı yenilikler yapmaya ve projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Cardano, geçtiğimiz günlerde 5 yıllık yol haritasını açıklamıştı. Ethereum ile projesine oldukça güvenen Cardano kullanıcılarının platform üzerinde ekosistemin tüm işlemleri kolay ve ucuz bir şekilde yapmasını hedefliyor.

Bkz: Cardano haberleri ve son dakika gelişmeleri

Cardano, dün yayınladığı bir tweet dizisi ile yeni geliştirici portalını tanıttı. Proje, Cardano hakkında bilgiler veriyor. Aynı zamanda içerdiği farklı bileşenleri, kullandığı araçları, ekosistemindeki teknik kavramları ve daha fazlasını kullanıcılara anlatan bir içerik oluşturdu.

Proje, kullanıcıların da Cardano geliştirme topluluğuna katılmasına olanak sağlıyor. Yeni Portal, Cardano cüzdanlarını keşfetmek, destek vermek ve kullanmak isteyen herkes için hizmetleri uygulamalarına ve web sitelerine kolayca entegre etme imkanı da sunuyor.  Cardano Geliştirici Portalı ayrıca kullanıcılara bir Stake Pool işletme ve hem pazarlama hem de teknik açıdan operatör olmakla ilgili her şeyi öğrenme fırsatı sunuyor.

Birçok kripto meraklısının bilgi sahibi olmak istediği konulara açıklık getiren projede, NFT oluşturma yolları da dahil olmak üzere tokenlar ile ilgili eğitim materyalleri de sunuyor. Daha da önemlisi, tüm bunların neden akıllı sözleşmeler kullanmak zorunda kalmadan yapılabileceğini açıklıyor. Kullanıcıların tüm bu işlemleri Cardano ağı üzerine inşa etmeye karar vermeleri durumunda kendi projelerini finanse etme olanağı da sunuyor. 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.