1. Anasayfa
  2. Koin HaberleriCardano Haberleri
  3. Cardano’da balinalar canlandı, ADA coin hareketli

Cardano’da balinalar canlandı, ADA coin hareketli

Cardano’da balinalar canlandı, ADA coin hareketli
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano (ADA) coinde balina işlemleri son 4 ayın zirvesine çıktı. ADA coin fiyatı hareketli.

Cardano’da balinalar canlandı ADA coin hareketli

Cardano ADA coin geçtiğimiz hafta 0.40 dolara kadar geriledi. Bu süreçte yoğun bir alım tepkisiyle karşılaşan ADA coin tekrar 0,60 dolar seviyesine kadar tırmandı. ADA şu sıralarda 0,56 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

On-Chain analiz firması Santiment verilerine göre, 100.000 doları aşan ADA balina işlemleri 1.085 seviyesine ulaştı. Görülen bu değerler Ocak ayından beri, son dört ayın en yüksek seviyesi olarak dikkat çekiyor.

https://twitter.com/santimentfeed/status/1525197457847558144

Santiment’in ortaya koyduğu balina işlem grafiği, genel itibariyle coin için fiyat yönü hakkında da bilgi veren bir veri olarak karımıza çıkıyor. Bu noktada, ADA coinin yoğun balina aktivitesi sonrası 0.40 dolardan 0.60 dolara kısa sürede çıkarak önemli bir toparlanma süreci geçirdiğini görüyoruz.

Öte yandan, Coinbase verileri, ADA sahiplerinin coini genel olarak 121 günlük süreçte tutmaya meyilli olduğunu ortaya koyuyor. ADA kullanıcıları tokenlerini 4 aylık süreçte tutuyor ve daha sonra ya satıyor ya da cüzdanlara hareket ettiriyor.

Bu verilerin dışında, CryptoGlobe, Cardano tutan adres sayısını, geçen ay %2,99 artışla, 5.2 milyon olarak açıkladı.

Bilindiği üzere, Haziran ayında Cardano içi Vasil Hard Fork’u gerçekleşecek. Cardano kurucusu Hoskinson’a göre, hard fork, Cardano ağı için çok büyük bir performans artırıcı görevi görecek.

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.377976

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: