okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
-0.05%
Bitcoin
69.256,02 USDT
eth
ETH
0.23%
Ethereum
3.758,04 USDT
bch
BCH
-0.11%
Bitcoin Cash
493,10 USDT
xrp
XRP
-0.06%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
0.21%
Litecoin
85,16 USDT
bnb
BNB
0%
Binance Coin
602,36 USDT
sol
SOL
-0.28%
Solana
167,89 USDT
avax
AVAX
-0.17%
Avalanche
38,22 USDT
ada
ADA
-0.03%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
0.82%
Poladot
7,49 USDT
doge
DOGE
-0.97%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
-0.4%
Shiba Inu
0,00 USDT

Cardano’da Alonzo güncellemesinin tarihi belli oldu! Fiyata etkisi ne olacak

cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano geliştiriciler ve yatırımcılarını gözü uzun züredir ağa akıllı sözleşme yeteneği verecek olan Alonzo güncellemesi. Sonunda tarihi belli oldu. Fiyat ne tepki verdi? Güncellemeden beklenti ne? Detaylar haberimizde.

Cardano’da Alonzo güncellemesinin tarihi belli oldu! Fiyata etkisi ne olacak

Cardano ağına akıllı sözleşme yeteneği verecek olan Alonzo güncellemesi uzun süredir Cardano yatırımcıları ve Cardano geliştiricilerinin gündemini meşgul ediyor. Bu büyük beklenti son bir haftada Cardano’ya %50 değer kazandırdı.

Dün geç saatlerde Cardano’dan Nigel Hemsley, yayınladığı bir videoda güncellemenin 12 Eylül’de yapılacağını duyurdu. Bu heyecan verici gelişme Cardano’nun fiyatında ani bir sıçramaya neden oldu. ADA nisan ayında 2,49 dolar ile gördüğü tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece 20 cent uzaklıkta ve 2,19 dolardan işlem görüyor.

Bkz: Cardano 5 dolar olacak mı?

Akıllı sözleşmelerin entegrasyonu, platformun merkezi olmayan finans (DeFi) platformları ile birlikte daha fazla uygulama içermesine izin verecek. İyileştirme, platformu şu anda akıllı sözleşme işlevine sahip blok zincirleri arasında lider olan Ethereum’a meydan okumak için üstün bir duruma getirebilir.

ADA güncelleme haberinin açıklanmasına çok iyi bir tepki verdi ve 2,19 dolara kadar sıçrayan %11,59’luk bir yükselme kaydetti.

Yatırımcılar, ağa akıllı sözleşmeler işlevselliği getirecek olan Alonzo yükseltmesini beklerken, popüler kripto uzmanı Michael van de Poppe, Cardano’nun (ADA) durumunu değerlendirdi. Van de Poppe, yeni bir videoda, ADA’nın yukarı tırmanırken kritik direnç seviyelerini kırdığını belirtti.

Poppe’ye göre güncelleme ile Cardano’nun hedefi 3,35 dolar ve 5 dolar seviyesi. Ethereum’a benzer bir hareket gösterirse Cardano yatırımcılarının yüzü iyiden iyiye gülecektir.

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.