Cardano (ADA) 5 dolar olur mu? Ünlü analist cevap verdi!

cardano
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA) fiyatı son günlerdeki artışı ile dikkat çekiyor. Popüler analist Cardano tahmini açıkladı. Fiyat 5 dolar olur mu? Detaylar haberimizde.

Cardano (ADA) 5 dolar olur mu? Ünlü analist cevap verdi!

Cardano son günlerde yaptığı fiyat atağı ile gündemdeki kripto paralardan biri. Önemli bir psikolojik eşik olan 2 doların üzerine çıktı.

Alonzo güncellemesinin eşiğinde olan Cardano, güncelleme ile akıllı sözleşme yeteneğini kazanmış olacak. Fiyatın daha yukarı çıkması bekleniyor. Cardano geliştiricileri ve yatırımcılar güncellemenin Ethereum’un Londra güncellemesinden sonraki fiyat hareketi gibi artış bekliyor.

Bkz: Ethereum rakibi altcoinler!

Bu beklentiye sahip olanlardan biri de ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Poppe, ADA’nın yukarı yönlü hareket ederken kilit direnç seviyelerine çıktığını söylüyor.

“Cardano direnci kırıyor ve hafif bir konsolidasyon ve şimdi yukarı doğru momentumda yeni bir kırılma yaşadık.”

Birkaç gün önce bu seviyeleri geçmesi durumunda Cardano’nun hedefini açıklayan ünlü analist 3,35 dolar 5 doların Cardano için yeni hedefler olduğunu belirtiyor.

“Cardano hareket etmeye devam edecekse hedef bölge nedir? Bu çok basit. Fibonacci uzantısıyla devam etmeye bakıyoruz. Cardano için yeni bir dürtü dalgasında bir sonraki hedef bölgeler 3,35 dolar ve 5,00 dolar.”


Poppe’nin videoda dikkat çektiği kritik direnç noktası 1,82 dolar ve Cardano bu direnç seviyesinin üzerinde işlem görmeye başladı. ADA yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre %11,03 günlük artışla 2,03 dolara yükseldi. ADA’nın bir son bir haftadaki getirisi ise %48.

Cardano güncelleme öncesi en iyi kripto paralar arasında 4. sırada ve toplam piyasa değeri 65 milyar doların biraz üzerinde.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Cardano (ADA) 5 dolar olur mu? Ünlü analist cevap verdi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.