1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Cardano verilerinde kritik değişmeler yaşanıyor! ADA fiyatını ne bekliyor?

Cardano verilerinde kritik değişmeler yaşanıyor! ADA fiyatını ne bekliyor?

Cardano verilerinde kritik değişmeler yaşanıyor! ADA fiyatını ne bekliyor?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano, kripto piyasasının genel durgunluğu içerisinde inovasyon çalışmalarına devam ediyor. Detaylar ve Cardano (ADA) teknik verileri haberimizde.

Cardano verilerinde kritik değişmeler yaşanıyor!

Kripto para piyasasında yaşanan durgunluk Cardano’yu yeni projeler üzerinde çalışmaktan geri koymuyor.  Cardano kripto ekosisteminde devam eden FUD’dan bağımsız olarak inovatif çalışmalara devam ediyor.

Akıllı sözleşme platformu, yeni bir gizlilik odaklı blok zincir çalışmasını duyurdu. Duyuru Cardano kurucusu Charles Hoskinson tarafından yapıldı.

Cardano kurucu ortağı, Cardano’nun Midnight adlı yeni bir ürünü piyasaya süreceğini belirtti. Midnight, hassas ticari ve kişisel verileri koruyan, veri koruma tabanlı bir blok zincir olarak tasarlandı.

Geliştirme ekibinin sürekli yenilikler üzerinde çalışması ve yaptıkları lansmanlar, platformun algısı üzerinde olumlu bir etkiye sahip gibi görünüyor.  LunarCrush’a göre Cardano’nun Midnight, adımından sonra platformun sosyal medya görünürlüğü geçen haftaya göre %18 arttı. Sosyal medyada Cardano’ya olan ilgilini artması piyasaya sürülen projenin geniş kitleler tarafından benimseneceğine dair bir fikir veriyor.

İlgili: Cardano fiyat tahmini

Ayrıca, Cardano’nun ağırlıklı duyarlılığı da büyük bir artış gösterdi. Aşağıdaki grafikten de görülebileceği gibi, Cardano için ağırlıklı duygu geçen hafta ezici bir çoğunlukla olumluydu. Bunun nedeni, Cardano’nun FTX krizinden nispeten az etkilenmesi olabilir.

Cardano

 

Cardano’ya olan ilgi, NFT’lerinin durumunu da etkilemiş görünüyor. Opencnft tarafından sağlanan verilere göre, son 30 günde işlem gören NFT’lerin hacmi %57,98 arttı. Ayrıca, satılan NFT sayısı da aynı dönemde %37 arttı.

Cardano ağındaki mavi çipli NFT’lerin de performansı arttı . The Ape Society dışındaki tüm mavi çipli NFT’ler taban fiyat ve hacim açısından büyüme gösterdi.

Cardano

Ancak Aktif adres sayılarındaki düşüş ve ekim ayındaki fiyat oynaklığının azalması dikkat çekiyor. Bu da ADA’ya yatırımı biraz riskli hale getiren faktörler. Cardano’ya sosyal bir ilgi olsa da bunun kısa vadede fiyata yansıması bu teknik görüntüde pek mümkün gözükmüyor.

ADA, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,32 dolardan işlem görüyor. ADA, geçtiğimiz yedi günde %1,79 değer kaybetti.

Cardano (ADA) haftalık fiyat hareketleri

Cardano

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: