1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Cardano Haberleri
  4. Cardano Vasil güncellemesine gün sayıyor, işte ayrıntılar

Cardano Vasil güncellemesine gün sayıyor, işte ayrıntılar

Cardano Vasil güncellemesine gün sayıyor, işte ayrıntılar
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano ana şirketi, Input Output HongKong , Vasil hardforku ile ilgili yeni güncel bilgiler paylaştı.

Cardano Vasil güncellemesine gün sayıyor, işte ayrıntılar

Input Output HongKong (IOHK) 10 Haziran’da yaptığı yeni paylaşımla Vasil ve Hydra güncellemeleri hakkındaki son gelişmeleri aktardı.

Yapılan paylaşımda, node, ledge ve konsensus ekiplerinin Vasil hardforku için son hazırlıkları yapmaya devam ettikleri ve bütün ekibin, güncellemeyi zamanında ve hatasız bir şekilde gerçekleştirmek için var gücüyle çalıştığı vurgulandı.

Ekibin özellikle entegrasyon programı üzerinde mesai harcayarak, Vasil’in sorunsuz geçmesine gayret gösterdiği aktarıldı. Ayrıca, hali hazırda test aşamasının devam ettiği ve çok ciddi bir sorunla karşılaşıldığında, durumun kamuoyuyla da paylaşılacağına değinildi.

Bunun yanı sıra, Hydra ekibinin de validasyon konusuyla ilgili sorunlara baktığı açıklandı.

cardano

Bu esnada, IOHK CEO’su ve Cardano kurucusu Charles Hoskinson da, DeFi alnının gelişmesiiçin ayı sezonunun çok daha iyi bir ortam oluşturduğunu söyledi.

Ben şahsen, sanırım 6 ayı sezonunu geride bıraktım. Ve her seferinde çok büyük gelişmeler görüldü. Akıllı sözleşme devrimi de böyle geldi. Pek çok DeFi devrimi bu şekilde oluştu.

Hoskinson ayrıca, mevcut ayı sezonunda, birlikte çalışabilirlik üzerine çok mesai harcandığını düşünüyor.

… ayı sezonları [birlikte çalışabilirlik ve yönetişim açısından ]oldukça verimli zamanlardır. Çünkü herkes dikkatini işe döndürmüştür. Ve daha işbirlikçi olurlar.

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

İlgili: Cardano cüzdan nedir? 2022 en iyi Cardano cüzdanları

Etiketler: