1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Cardano Tron EOS fiyat analizi-12 Eylül

Cardano Tron EOS fiyat analizi-12 Eylül

Cardano Tron EOS  fiyat analizi-12 Eylül
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano Tron EOS fiyat analizi 12 Eylül görüntüsü Osilatör eşliğinde daha net anlaşılabilir. Bu koinleri nasıl bir hafta bekliyor?

 

Osilatör verilerinde Cardano Tron EOS fiyat analizinin değerlendirilmesi

 

Bitcoin ve Ethereum’un hafif toparlanmasının ardından, birçok altcoin olumlu fiyat hareketleri göstermeye başladı. ADA, son 24 saatte %5.1 kazanç kaydettikten sonra 2.50 dolar fiyat tabanının üzerinde kalmayı başardı. TRON, 0,095 dolarlık tavan fiyatını kırdı ve %4,3 yükseldi.

Öte yandan, EOS %0,3’lük hafif bir düşüşle yatay olarak işlem gördü ve bir ayın en düşük seviyesi olan 4,53 dolara yakın değer kazandı.

 

Cardano (ADA)

 

Cardano Tron EOS fiyat analizi

 

ADA, son 24 saatte %5.1’lik bir artış kaydettikten sonra 2.55 dolar olarak fiyatlandı. Altcoin, fiyatlarını 2.50 dolarlık destek bölgesinin üzerinde tutmayı başardı. Sürekli canlanma ile koin yakında bir haftanın en yüksek seviyesini tekrar görebilir. Genel direnç 2,72 dolarda ve ardından 3,09 dolarda son zamanların en yüksek seviyesinde olması bekleniyor.

4 saatlik grafikte fiyat mumları, momentumun alıcılara ait olduğunu gösteren 20 SMA’nın üzerine yerleştirildi. MACD, histogramında yeşil çubukların parladığı görülüyor .

 

Müthiş osilatör ayrıca yeşil sinyal çubuklarını da tasvir etti. Göreceli Güç Endeksi 50 puanın üzerinde kaldı, ancak orta çizginin altına düşmekle tehdit ettiği görülüyor.

 

Satın alma baskısı 50 işaretinin altına düşerse, ADA geçen hafta birkaç kez altına düştüğü 2.50 dolar seviyesinin görebilir.  Daha fazla değer kaybında, üç haftanın en düşük seviyesi olan 2.13 dolara düşebilir. Diğer bir fiyat seviyesi, bir ayın en düşük fiyatı olan 1,91 dolar seviyesi olarak görülüyor. Yazımızı yazdığımız an itibariyle ADA 2.70 dolardan işlem görüyor.

 

Tron (TRX)

 

Cardano Tron EOS fiyat analizi Cardano Tron EOS fiyat analizi-12 Eylül

 

TRX, son 24 saatte %4,3 arttı ve 0,100 dolar olarak değerlendi. Koin 0.095 dolarlık direnç işaretinin üzerine düştü. Daha fazla yukarı harekette, koin geride kalan beş ayın en yüksek seviyesini 0.106 dolardan tekrar test edebilir. TRX geçen hafta önemli ölçüde toparlandığı için kripto para parametreleri yükselişini sürdürdü.

 

Göreceli Güç Endeksi 75’e yaklaşırken alım baskısı güçlüydü. Müthiş Osilatör, yükseliş hareketini gösteren yeşil sinyal çubukları gösterdi. MACD’nin histogramı, yukarıdaki aynı kavramı doğrulayan yeşil çubukları net olarak  gösteriyor.

 

Fiyatların düşmesi durumunda, ilk destek işareti 0,095 dolardı. Diğer destek hatları, koinin Eylül ayının başından bu yana iki kez altına düştüğü 0.088 dolarda bekliyor. Yukarıda belirtilen fiyat tavanının altındaki bir başka itme, TRX’i son  bir ayın en düşük seviyesi olan 0.081 dolara tekrar indirebilir. Yazımızı yazdığımız an itibari ile TRX 0.113 dolardana işlem görüyor.

 

EOS

 

Cardano Tron EOS fiyat analizi Cardano Tron EOS fiyat analizi-12 Eylül

 

EOS, son 24 saatte %0,3’lük küçük bir düşüşle konsolidasyon sergiledi. Bu cari fiyatta, EOS bir aylık fiyat seviyesine yakın işlem görüyordu. Koin için  destek 4.53 dolar olarak görünüyor. Ancak teknik tablo, koin  için olumlu fiyat hareketine işaret etti.

 

Müthiş Osilatör yeşil sinyal çubuklarını burada da parlattı. Sermaye girişleri yükseliş bölgesinde görülüyor. MACD’nin histogramındaki yeşil çubukların boyutu kısaltıldı ve fiyatların yaklaşmakta olan ticaret seanslarında aynı bölgede gezinmeye devam etmesi durumunda koin daha da düşebilir. Buna dikkat etmekte fayda var.

 

Fiyatın tersine çevrilmesi durumunda ise, koinin genel gidişatı bir haftalık 5.20 dolarlık fiyat noktasını ve ardından 5.60 dolarda tekrar test edecek gibi görünüyor . Diğer fiyat tavanı, birkaç ayın en yüksek seviyesi olan 6.35 dolarlık olabilir. Yazımızı yazdığımız an itibari ile EOS 4.911 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.