fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano kurucusundan kriptoya destek için sokaklara çıkma çağrısı

Cardano kurucusundan kriptoya destek için sokaklara çıkma çağrısı

Cardano kurucusundan kriptoya destek için sokaklara çıkma çağrısı
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, ABD Senatosu’nun kripto yasa tasarısını reddetmesi üzerine artık harekete geçme zamanı geldiğini bildirdi. Ona göre kriptoya destek için sokak yürüyüşü düzenlenmeli. Adres olarak ise Washington DC’yi gösterdi.


Cardano kurucusundan kriptoya destek için sokaklara çıkma çağrısı

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, ABD senatosundan kripto paralara vurulan büyük darbeden sonra takipçilerine teslim olmama çağrısı yaptı.

ABD Senatosu, kripto para endüstrisini hayal kırıklığına uğratan bir karar verdi. Senatoda görüşülen kripto yasa tasarısı reddedildi. Cardano kurucusu ve IOHK CEO’su Charles Hoskinson ise artık olayı sokaklara taşıma zamanı olduğunu söylüyor.

Hoskinson, Youtube’da yaptığı canlı yayın üzerinden, yasa tasarının reddedilmesinin, kripto endüstrisine çok büyük bir darbe vurduğunu söylüyor.

 

Cardano kurucusu daha sonra Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, artık bazı telefon görüşmeleri yaptığını ve Washington D.C.’de yürüyüş organize etmeye çalıştığını bildirdi.

Charles Hoskinson (@IOHK_Charles) şöyle yazdı:

“Artık Washington DC’de yürüyüş düzenlemenin vakti gelmiştir. Bazı telefon görüşmeleri yapacağım. Daha sonra ayrıntılı anlatırım.”

KoinMedya.com olarak Senatörler Richard Shelby (R-AL) ve Bernie Sanders’in (D-VT), askeri harcamalar konusunda bir anlaşmaya varamadıkları için yasa tasarını bloke ettiğini haber vermiştik.

İlgili – ABD’de Bitcoin yasa tasarısı reddedildi! Şimdi ne olacak?

Hoskinson ise söz konusu senatörleri eleştirerek onlar için “yaşayan fosiller” ifadesini kullandı. Sözünü esirgemeyen Cardano kurucusu şöyle dedi:

“Bu senatörler, bu 87 yaşında yaşayan fosiller, kendi domuz paylarını alamadıklarından, tüm dünyaya nasıl da ülkenin ekonomik geleceğini satmaya hazır olduklarını gösterdiler.”

Ayrıca “ölen bir imparatorlukta” yaşamak istemediğini ve buna rağmen başka bir ülkeye de taşınma niyet olmadığını söylüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: