1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano kurucusu Hoskinson’dan Buterin’e beklenmedik çağrı!

Cardano kurucusu Hoskinson’dan Buterin’e beklenmedik çağrı!

Cardano kurucusu Hoskinson’dan Buterin’e beklenmedik çağrı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Vitalik Buterin’ yanıt verdi. Hoskinson yatırımcıları Cardano’ya çağırıyor.

Cardano kurucusu Hoskinson’dan Buterin’e yanıt!

Geçtiğimiz günlerde Tweeter’da yaptığı bir paylaşımla, Ethereum’un Bitcoin benzeri bir ekosistem haline geleceğine deyinen Vitalik Butenrin’e yanıt Cardano kurucusundan geldi.

Ethereum’u ilk geliştiren ekibin bir üyesi olan ve daha sonra ayrılarak Cardano’yu kuran Charles Hoskinson, yayınladığı bir tweet serisiyle Buterin’e cevap verdi.

Buterin’i Ethereum’u bırakarak Cardano’ya gelme çağrısında bulunan Hoskinson, “Cardano’ya gelmek için hiç de geç değil” dedi.

Cardano kurucusu Hoskinson'dan Buterin'e beklenmedik çağrı!

Vitalik Buterin tweet serisinde kendi içerisinde yaşadığı bir ikilemden bahsediyor. Buterin, Ethereum’un bir yandan Bitcoin benzeri bir ekosisteme dönüşmesini arzularken, diğer taraftan ise güncel pek çok değişiklik ve güncelleme ile uğraştığını belirtiyor.

 

Bilindiği gibi Cardano, Ethereum’dan ayrılan Hoskinson tarafından, 2017 yılında PoS blockchain ağı olarak hizmete girdi. Cardano ADA coin 19.8 milyar dolar marketcap değeri ile kripto para piyasasının 7. sırasında.

 

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.405253

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

İlgili: Cardano cüzdan nedir? 2022 en iyi Cardano cüzdanları

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: