fbpx
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano’yu kripto dünyasında benzersiz yapan özelliği

Cardano’yu kripto dünyasında benzersiz yapan özelliği

Cardano’yu kripto dünyasında benzersiz yapan özelliği
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto influencer dünyasının önde gelen isimlerinden “Coin Bureau” Cardano’yu neden tuttuğunu anlattı.

Cardano’yu kripto dünyasında benzersiz yapan özelliği

Coin Bureau tarafından YouTube üzerinde yayınlanan portföyle ve yatırım strateji videosunda isimsiz sunucu, 681 bin takipçisine, ADA coini 0.08 dolar olduğu dönemden beri tuttuğunu açıkaldı.

Ünlü influencera göre, Cardano da Polkadot gibi Ethereum’a birşeyler olması durumunda hedge görevi görebilir. Coin Bureau, her ne kadar şimdilerde Cardano’nun Ethereum ya da Polkadot kadar çok uygulaması olmasa da oldukça büyük ve istekli bir topluluğu olduğunu söylüyor.

 

Sorun şu ki, Cardano’nun blok zinciri üzerinde çalışmak için Polkadot kadar can atan geliştiricisi yok. Daha da önemlisi, Cardano, akıllı sözleşme işlevini gerçek dünya ortamında Polkadot’un Kusama (KSM) ile yapabildiği gibi test edemez …

 

koinmedya_paradex

Öte yandan, Cardano’nun Polkadot’tan ya da kripto paraların çoğunluğundan üstün tarafı, Cardano topluluğunun niteliği ve niceliğidir. En çok izlenen videolar, Cardano videoları ve Charles Hoskinson’nun YouTube kanalı benimkinden de hızlı büyüyor gibi görünüyor…..

 

Coin Bureau’nun konuyla ilgili son sözleri ADA coinin arzıyla ilgili.

 

Dolaşımdaki ADA’nın %60’tan fazlası yaklaşık 2500 stake havuzunda kilitli durumda. Cardano, Polkadot kadar çok konumlandırılmayı bekleyen dAppsları yok ancak, muhtemelen [Cardano dAppslarını] kullanmayı bekleyen milyonlarca insanı var.

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
koinmedya_brave