1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano, ERC20 dönüştürücüsü yayınlıyor; Ethereum’un tahtı sallantıda! 
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Cardano, ERC20 dönüştürücüsü yayınlıyor; Ethereum’un tahtı sallantıda! 

Cardano, ERC20 dönüştürücüsü yayınlıyor; Ethereum’un tahtı sallantıda! 
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano testneti üzerinde ERC-20 token dönüştürücüsü lansmanı yapılıyor. Cardano merkezsiz finans konusuna bir adım daha yaklaşıyor. 

Cardano, ERC20 dönüştürücüsü yayınlıyor; Ethereum’un tahtı sallantıda!

Cardano blockchaini ana şirketi IOHK proje yöneticilerinden Francisco Landino, yeni dönüştürücü aracın önümüzdeki hafta test ağına yükleneceğini belirtti.

Cardano birden fazla yeni işlev deniyor

Francisco Landino, son Cardano 360 etkinliği sırasında ERC-20 dönüştürücünün bir sonraki hafta test ağına yerleştirileceğini duyurdu. Yeni geçiş aracı, ilk olarak Mayıs ayında ortaya çıktı ve kullanıcıların Ethereum tabanlı tokenlerini Cardano blockchainine geçirmelerine yarayacak.

 

Cardano

 

Landino’ya göre, Ethereum tabanlı token kullanıcıları, geçiş aracı dağıtıldığında Cardano’nun işlem kapasitesinden ve daha düşük ücretlerden yararlanabilecekler. ERC-20 dönüştürücü, kullanıcıların blok zincirinde gelişmiş güvenlik, düşük maliyet ve birlikte çalışabilirlik deneyimi yaşamasını da sağlayacak.

Dönüştürücü köprüsünün, ağa akıllı sözleşme işlevselliği kazandıracak olan Alonzo güncellemesinden sonra yürürlüğe girmesi planlandı. Alonzo hard forkunun 12 Eylül’de gerçekleşmesi bekleniyor.

Dünyanın ilk merkezsiz yapay zeka ağı olan SingularityNET, yerel tokenini Cardano’ya taşıyacak ve böylece AGIX token Cardano’ya geçen ilk ERC-20 tokeni olacak.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’a göre, 100’den fazla şirket Ethereum’dan Cardano’ya taşınıyor.

 

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.562364

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano yorum, ADA coin güncel fiyat tahmini, ADA fiyat analiz 

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: