1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Cardano CEO’sundan müthiş Etherum yorumu!

Cardano CEO’sundan müthiş Etherum yorumu!

Cardano CEO’sundan müthiş Etherum yorumu!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Ethereum hakkında heyecanlandıran bir yorumda bulundu. Detaylar için haberimizin içeriğine göz atın.

Cardano CEO’sundan müthiş Etherum yorumu!

Ethereum geçtiğimiz günlerde aldığı Londra güncellemesinin ardından boğa koşusuna devam ediyor. Altcoinlerin lideri durumundaki kripto para Coinmarketcap verilerine göre 3,147 dolardan işlem görüyor.

Ethereum potansiyel olarak birçok yatırımcının dikkatini çekiyor ve radarına giriyor. Kripto dünyasının gözde oyuncuları Ethereum ağında işlem görüyor. Hızı ve ağın güncel yapısı Ethereum’u gün geçtikçe daha cazip hale getiriyor.

Ethereum’un bu başarısı sadece yatırımcıların değil kripto sektöründeki rakiplerinin de dikkatini çekiyor. Bir zamanlar “Ethereum katili” olarak anılmaya başlanan Cardano’nun kurucu ortağı Charles Hoskinson, Sezar’ın hakkını Sezar’a teslim etti.

Bkz: Cardano kurucusundan büyük çağrı!

Hoskinson, Bloomberg’e verdiği röportajda Ethereum’un nümüzdeki iki yıl içinde büyümeye devam edeceğini tahmin etti. Ağın 2022’nin sonlarında veya 2023’ün başlarında zirveye ulaşacağını da sözlerine ekledi. Hoskinson, Ethereum’un teknik yönlerini överken, lideri Vitalik Buterin’in büyümesinde büyük rol oynayacağını belirtti.

“Gençliğini ve zenginliğini ekosistemi için doğru olduğunu düşündüğü şeylere uygulayacak. ConsenSys vb. gibi kesinlikle büyük şirketler ve parası olan birçok insan var. Böyle bir momentuma sahip olduğunuzda, bir şeyler olması kaçınılmaz.”

Ethereum ağı, yakın zamanda, ücretleri yakarak deflasyonist bir varlık haline gelmesine izin veren büyük bir yükseltme aldı. Mekanizmanın benimsenmesinden bu yana bir haftadan kısa bir süre içinde 64 milyon doların üzerinde Ether yakıldı. Bu hızla, yıllık yanmanın milyarla ulaşması bekleniyor. Böyle giderse, bazı analistlerin Bitcoin’den daha büyük olmasını beklediği varlık “ultrason para” statüsüne ulaşabilir.

Röportaj sırasında Hoskinson, Cardano ile ilgili son gelişmeleri de açıkladı. Hoskinson, Afrika’da Etiyopya hükümetiyle bir ortaklık anlaşmasının ardından Etiyopya projesi ve Tanzanya gibi birkaç komşu ülke de kurulacak ağ ile milyonlarca kullanıcının bünyelerine katılacağını belirtti.

Cardano (ADA) ise yazının kaleme alındığı anlarda 1,49 dolardan işlem görüyor. Hem Ethereum hem de Cardano’nun anlık verilerine Koinmedya.com’dan ulaşabilirsiniz.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.