1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Cardano CEO’sundan heyecanlandıran DOGE çıkışı!

Cardano CEO’sundan heyecanlandıran DOGE çıkışı!

Cardano CEO’sundan heyecanlandıran DOGE çıkışı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, katıldığı programda Dogecoin hakkında heyecanlandıran açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Cardano CEO’sundan heyecanlandıran DOGE çıkışı

AI araştırmacısı Lex Fridman ile geçen cuma günü yaptığı bir podcast röportajında Dogecoin hakkında düşüncelerini dile getiren Cardano kurucusu Charles Hoskinson Dogecoin yatırımcılarını heyecanlandırdı.

Elon Musk’ın verdiği destekle bilinen Dogecoin, piyasadaki söylentilerden en fazla etklenen kripto para birimi. Bir anda aşırı değer kazanan DOGE, son günlerde büyük bir çöküş döneminde. Yazım anında günlük %26 değer kaybı ile 0,19 dolardan işlem görüyor. Sadece birkaç ay önce Dogecoin 0,70 doların üzerine çıkmış ve ne zaman 1 dolar olacağı tahminleri yapılıyordu.

Bkz: Dogecoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Hoskinson, katıldığı podcast röportajında gerçek geliştiricilerin gelip Doge üzerinde bir miktar kullanım ve fayda yaratmak için çalışabileceği bir uzlaşma umduğunu söyledi. Elon’un desteğiyle daha fazla geliştiricinin gelip DOGE’ye yardım edeceğine kuvvetle inandıklarını belirtti.

Bunun Dogecoin için çok öenmli olduğunu vurgulayan Hoskinson böylelikle Dogecoin’in bir değer tabanına sahip olacağını ve çöküşten kurtulacağını ifade etti.

“Umudum, gerçek geliştiricilerin devreye girmeleri ve Doge üzerinde çalışmaya başlamaları. Bununla birlikte bir miktar kullanım ve fayda yaratmak için bir uzlaşma sağlanabilmesi. Böylece en azından bir değer tabanına sahip olur ve çökmez.”

Dogecoin’in modern bir kripto para olabilmesi için 2 ila 3 yıl arasında bir zaman geçmesi gerektiğini de belirten Hoskinson, birlikte çalışma fikrine ise oldukça sıcak yaklaşıyor. Doge ile ADA ortaklığının oldukça heyecan verici olduğunu vurguluyor.

Kaynak

Etiketler: