1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Cardano büyük patlamanın eşiğinde! İşte hedef

Cardano büyük patlamanın eşiğinde! İşte hedef

Cardano büyük patlamanın eşiğinde! İşte hedef
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Cardano, Alonzo güncellemesini bugün alacak. Kripto para patlamanın eşiğinde. İşte ADA’nın fiyat hedefi. Detaylar haberimizde.

Cardano büyük patlamanın eşiğinde! İşte hedef

Pazar lideri BTC ve ETH önceki seviyelerin etrafında geziniyor. En iyi kripto paraların çoğu yatay ticaretteyken, Cardano akıllı sözleşmelerin lansmanından önce yaklaşık %16 arttı.

ADA, son 24 saatte 2,79 dolara kadar çıktı. Ancak yazım anında 2,55 dolardan işlem görüyor. ADA’nın potansiyeli hakkında yorum yapan birçok analist bulunuyor. Bunlardan biri de kripto dünyasında yakından takip edilen Michael Van de Poppe.

Bkz: Bitcoin boğa sezonu ne zaman başlıyor?

Micheal Van De Poppe yakın tarihli bir tweet’te, ADA’nın dün gördüğü büyük sıçramadan sonra 5 doları vurma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Cardano (ADA) veri toplama aracı olan Pooltool’un rakamlarına göre, ADA stake cüzdanlarının sayısı 10 Eylül itibariyle 821.024’e yükseldi. 3 Haziran’dan bu yana, cüzdan sayısı üç ayda 608.391’den 212.633 arttı. Bu %34,95’lik bir artışı temsil ediyor.

LunarCRUSH’ın sosyal medya istatistiklerine göre Solana şu anda en yüksek AltRank puanına sahip.

Cardano’nun arkasındaki şirket olan IOHK Pazarlama ve İletişim Direktörü Tim Harrison, Cardano’nun zengin ve çeşitli ekosisteminin güzel bir resmini çizen aşağıdaki bilgi grafiğine dikkat çekti ve önümüzdeki “birkaç ayın” daha fazla büyüleyici olması gerektiğini söyledi. Ana ağda daha fazla Cardano destekli proje başlatılıyor.

Cardano bugün ana ağda güncelleme alacak. Alonzo güncellemesi ile akıllı sözleşme özelliğine sahip olacak. Bu güncelleme kripto otoriteleri tarafından ilgiyle takip ediliyor. ADA’nın bu güncelleme ile çağ atlayacağı ve fiyatın yükseleceği belirtiliyor. Poppe’un tahmini birçok analistin yıl sonu tahmini ile uyumlu görünüyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.